epojisteni logo

Zdražení povinného ručení

  • O kolik zdraží  povinné ručení v roce 2014?

  • Porovnáme vám aktuální sazby povinného ručení

  • Již přes 300 000 řidičů s námi ušetřilo na povinném ručení

epojištěni auto

O kolik zdraží povinné ručení?

Povinné ručení začíná plošně zdražovat.V roce 2013 se ceny autopojištění dostaly z pohledu pojišťoven až na samé dno únosnosti. To samo vedlo nevyhnutelně ke zdražení. Do toho navíc přichází nový občanský zákoník a s ním spojených mnoho legislativních změn, včetně povinnosti pojišťoven přispívat na chod hasičského sboru, či povinnostinavýšení odškodného. Povinné ručení tak plošně zdražuje a ve finále se očekává nárůst cen okolo 15%.


Nejlevnější povinné ručení na ePojisteni.cz

Všechny pojišťovny, které řidičům povinné ručení nabízejí, budou v roce 2014 poměrně výrazně zdražovat. Výše zdražení bude různá, lišit se bude pojišťovnu od pojišťovny, ale pohybovat se bude mezi 7 až 20 %. Zdražovat se bude průběžně v průběhu celého roku. Řidiči však konkrétně pocítí zdražení vždy až při výročí platby.

I v této situaci bude ePojisteni.cz nadále nabízet nejvýhodnější nabídky na trhu. S pojišťovnami máme pro své klienty vyjednány speciální slevy a výhody a budeme tak i nadále nabízet ceny ještě nižší než pojišťovny samotné.

Slovo odborníka

Vyjednali jsme pro vás u pojišťoven exkluzivní slevy, bonusy a výhody a denně jednáme s pojišťovnami o nových slevách a akcích. Online porovnáním pojištění ušetří naši klienti i přes 10 000 Kč ročně.

Miren Memiševič-expert pojištění
Miren MemiševičPojišťovací expert, ePojisteni.cz


Jednoduše, bezplatně, přes internet

ePojisteni.cz je největší poskytovatel pojištění na internetu. Měsíčně zajistíme výhodnější pojištění tisícům řidičů. Nabízíme online bezplatné, přehledné srovnání nabídek jednotlivých pojišťoven. A bezplatné zařízení vybraného pojištění.

Díky ePojisteni.cz ušetříte kromě peněz také spoustu času a energie. Velmi jednoduše si u nás můžete porovnat nabídky pojišťoven právě pro Vaše vozidlo a Vaši konkrétní situaci. S čímkoli budete potřebovat, Vám pomohou naši experti, kteří jsou zdarma k dispozici. Vybrané pojištění Vám u pojišťovny zařídíme, zašleme zelenou kartu i smlouvu a už zítra můžete mít svoje auto u vybrané pojišťovny pojištěné.

Nejlevnější povinné ručení i v roce 2014

I v roce 2014, po plošném zdražení všech pojišťoven, se můžete spolehnout, že u nás najdete ty nejvýhodnější nabídky. Díky tomu, že máme pro své klienty s pojišťovnami vyjednány výhodné podmínky, zlevněné ceny a bonusy navíc, najdete u nás vždy výhodnější povinné ručení, než u samotné pojišťovny.

Dejte stop zdražování povinného ručení

Přišlo vám oznámení od pojišťovny o zdražení vašeho povinného ručení? Žádné obavy, na novou cenu nemusíte kývnout. Smlouvu můžete jednoduše do 6 týdnů vypovědět a přejít k jiné pojišťovně. S výběrem i sjednáním vám rádi pomůžeme. Vše jednoduše z pohodlí domova.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo