epojisteni logo

Havarijní pojištění - srovnání a kalkulace online

Srovnání havarijního ručení

stars
cz
Havarijní pojištění All Risk za ceny od 2 153 Kč
Uzavření online bez nutnosti prohlídky v servisu
Úspora až 50 %

Nejširší srovnání havarijního pojištění na trhu

7 000

pojištěných zákazníků týdně

95%

spokojenost našich zákazníku

Příklady konkrétních úspor havarijního pojištění

 • Havarijní pojištění

  Škoda Octavia

  Úspora4 011 Kč
  6 932 Kč

  2 921 Kč

 • Havarijní pojištění

  Volkswagen Golf

  Úspora5 734 Kč
  8 441 Kč

  2 707 Kč

 • Havarijní pojištění

  Škoda Fabia

  Úspora1 550 Kč
  Fabia - homepage
  2 800 Kč

  1 250 KčHavarijní pojištění vozidel

Havarijní pojištění (Kasko) je nepovinné pojištění, které chrání vaše vozidlo před škodami vzniklými v důsledku odcizení vozidla, havárie, vandalismu, neoprávněného užití vozidla nebo v případě živelných pohrom. Na rozdíl od povinného ručení vám v případě havárie, kterou zaviníte, pojišťovna uhradí škodu na vašem vlastním vozidle. Je tak ideálním doplněním povinného ručení, které kryje škody na vámi nabouraném vozidle. Porovnejte si nabídky jednotlivých pojišťoven a vyberte to nejlevnější havarijní pojištění!


Jaká rizika kryje havarijní pojištění

 • havárie - zaviněná autonehoda

 • odcizení - krádež vozidla nebo jeho částí

 • živel - poškození nebo úplné zničení vozidla živelnými vlivy

 • vandalismus - škoda způsobená zásahem cizí osoby nebo vandalismem


Jak se počítá cena havarijního pojištění

Pojišťovny nabízejí u havarijního pojištění různé varianty pojištění rizik. Poradíme vám, proti kterým rizikům se pojistit. Cena havarijního pojištění by neměla být hlavním kritériem pro posouzení pojištění. Zásadní je především kvalita pojištění, asistenčních služeb a rychlost likvidace. Výši pojistného ovlivňuje celá řada parametrů, jakými jsou například cena vozidla, stáří vozidla, míra spoluúčasti a úroveň zabezpečení vozu.

Naši pojišťovací specialisté znají všechny detaily a výhody havarijního pojištění u jednotlivých pojišťoven a odborně vám poradí, které havarijní pojištění auta je právě pro vás nejvýhodnější. Jsme přesvědčeni, že vás mile překvapí příznivá cena havarijního pojištění.


Kdy se vyplatí sjednat si havarijní pojištění

Havarijní pojištění sice není povinné, ale může se vám vyplatit v případě dopravní nehody, škody z důvodu vandalismu nebo živelné pohromy či odcizení auta. Dříve se pojišťovala hlavně nová auta, dnes se již vyplatí si pojistit i starší vůz, protože jsou pojistky dělány více na míru. Hodnota auta navíc každým rokem klesá, tím pádem i samotná pojistka bude každým rokem levnější. Z tohoto důvodu si nezapomeňte pojistnou smlouvu pravidelně aktualizovat, abyste neplatili víc, než musíte.


Havarijní pojištění vozidel vyřídíte jednoduše online

Sjednáváme havarijní pojištění online a bez nutnosti fyzické kontroly vozidla pojišťovnou. Pro uzavření pojištění stačí vozidlo pro doložení jeho aktuálního stavu nafotit. Můžete si vybrat, zdali nafocení vozidla provedete podle připravených srozumitelných instrukcí sami, nebo jestli vám máme zajistit nafocení vozidla na nejbližší pobočce vybrané pojišťovny.

Po sjednání vám veškeré informace zašleme na vámi zadaný e-mail. Pokud si přejete obdržet smlouvu včetně všech příslušných formulářů a záznamu z jednání v listinné podobě, kontaktujte prosím telefonicky našeho operátora, který váš požadavek zaznamená a veškeré dokumenty vám následně budou zaslány poštou na vámi uvedenou adresu. Pokud o to nepožádáte, máme za to, že odesláním formuláře souhlasíte s archivací těchto dokumentů v elektronické podobě s tím, že nás kdykoliv můžete požádat o přístup k uvedeným dokumentům a my vám je rádi obratem poskytneme.


Kolik stojí havarijní pojištění a kolik můžete ročně ušetřit

VůzŠkoda Fabia 1.2 HTP rok 2007Škoda Octavia 1.6 HTP rok 2010Škoda Octavia 2.0 TDI rok 2010

Cena vozu

130 000 Kč

150 000 Kč

400 000 Kč

Zabezpečení

zamykání zpátečky

zamykání zpátečky

zamykání zpátečky

Cena All risk (5% spoluúčast)

2 260 Kč

2 484 Kč

6 624 Kč

CenaAll Risk (10% spoluúčast)

2 067 Kč

2 236 Kč

5 962 Kč

Uvedené ceny platí pro nejobsáhlejší typy havarijního pojištění kategorie All Risk.Slovo odborníka

Naše ceny havarijního pojištění u vybraných automobilů klesly i u té nejkomplexnější varianty, tedy All Risk, až k hranici 2 100 Kč. S námi může mít havarijní pojištění opravdu každý a už se nemusíte obávat krádeže vozidla, živelných vlivů, vandalismu a dalších nepříjemností.

Miren Memiševič-expert pojištění
Miren MemiševičPojišťovací expert, ePojisteni.cz

Slova našich klientů

 • Jsem velice spokojen s jednáním a velmi vstřícným a starostlivým chováním zaměstnanců s nabídkou a podrobným vysvětlením daného pojištění. Určitě doporučíme svým známým, děkuji.

  Rudolf P.
 • Rychlý přístup a férové jednání je to co vaše služby vystihuje.

  David Z.

Proč si sjednat havarijní pojištění online?

1

Ušetříte víc, než si myslíte

 • 85 % lidí s námi ušetří

 • Průměrná roční úspora 2 100 Kč

 • Úspora až 50 %

2

Jsme v tom s vámi

 • Pojištění ušité na míru vašim potřebám

 • Pomůže vám získat lepší nabídku i od vaší současné pojišťovny

 • Ptáme se pouze na údaje, které jsou nutné. Vaše data jsou u nás v bezpečí. Více o ochraně dat a soukromí

3

Vše na jednom místě

 • Nejaktuálnější nabídky přímo od pojišťoven

 • Akční slevy a speciální online akce jen u nás

 • Online sjednání bez nutnosti prohlídky v servisu

Čtete náš blog a zjistěte více

 • ilustrační obrázek - muž podepisuje smlouvu
  10. května 2024|Petr Pohůdka
  Novinky: 7 změn zákona v autopojištění 2024

  Rok 2024 přináší pro řidiče celou řadu změn. Řízení je nově možné již od 17 let, končí vydávání velkých technických průkazů a mění se také bodový systém či sazby pokut. Novinky se nevyhnuly ani pojištění vozidel. Jaké změny v autopojištění by vám neměly uniknout?

 • nabourané auto naložené na odtah
  14. února 2024|Monika Šaríková
  4 důvody, proč se vyplatí mít havarijní pojištění

  Na rozdíl od povinného ručení není havarijní pojištění povinné ze zákona. Ve snaze snížit náklady na provoz vozidla jej zhruba dvě třetiny řidičů opomíjí. Neuvědomují si, že se jim ježdění bez kompletního pojištění může naopak prodražit. Stačí jedna větší oprava nebo několik menších.

 • 28. prosince 2022|ePojisteni
  Bude Evropská unie tolerovat propadlé řidičáky a STK?

  Ministerstvo dopravy uvedlo, že platnost řidičských průkazů a STK končících v období mezi 1. únorem a 31. srpnem 2020 bude prodloužena o sedm měsíců. Řidiči, kterých se tato zpráva týká, mohou po tuto dobu jezdit s propadlými doklady. Toto nařízení by mělo údajně platit v rámci celé EU. Podle redakce iROZHLAS to však není tak úplně jednoznačné.

 • 31. srpna 2022|ePojisteni
  Havárie v zahraničí. Jak postupovat v různých státech Evropy

  Čas letních dovolených je doslova za rohem a s nimi se blíží i vyšší riziko dopravní nehody. K té přitom nemusí dojít pouze na českých silnicích, ale také v zahraničí. Řešení takové dopravní nehody bývá komplikovanější a mezi nejčastějšími důvody nesnází a problémy při řešení nehody bývá jazyková bariéra, neznalost místních zákonů a neznalost správného postupu řešení pojistné události.Čas letních dovolených je doslova za rohem a s nimi se blíží i vyšší riziko dopravní nehody. K té přitom nemusí dojít pouze na českých silnicích, ale také v zahraničí. Řešení takové dopravní nehody bývá komplikovanější a mezi nejčastějšími důvody nesnází a problémy při řešení nehody bývá jazyková bariéra, neznalost místních zákonů a neznalost správného postupu řešení pojistné události.

 • 11. července 2022|ePojisteni
  BESIP trvá na nulové toleranci. Alkohol za volant prostě nepatří

  Roky se diskutuje o uvolnění nulové tolerance alkoholu u řidičů podobně, jako je tomu ve vybraných evropských státech. SO BESIP jde tvrdě proti a na pomoc si bere nepříznivé policejní statistiky. Ty potvrzují, že počty smrtelných nehod zaviněných pod vlivem alkoholu rostou.

 • zena-oprena-o-nabijici-se-elektromobil
  15. června 2022|Marek Drahorád
  Konec spalovacích motorů. Kdy si budeme muset pořídit elektromobil?

  Mohou elektromobily nahradit auta se spalovacími motory? Přijdeme o možnost vlastnit auto, pokud si vůz s elektrickým pohonem nebudeme moci dovolit? Přečtěte si, co se v blízké budoucnosti chystá.

 • pojistna-smlouva-pojistovacka-klientka
  02. června 2022|ePojisteni
  Nový občanský zákoník a pojištění

  Od 1. ledna letošního roku je platný nový občanský zákoník, který do mnoha oblastí běžného lidského života přinesl významné změny. V oblasti pojištění se nejedná o revoluční změny. Změny se týkají především pojmů a podmínek, které leckdy bývají poměrně složité. Proto si je připomeneme.

 • odtah-vozu
  14. prosince 2021|Jana Březinová
  Pojištění GAP: Co všechno kryje a komu se vyplatí?

  Jen co nový vůz opustí autosalon, jeho hodnota rychle klesá. Za rok zhruba o 10 %. Pokud dojde k totální škodě nebo krádeži, pojišťovna vám z havarijního pojištění vyplatí pouze aktuální tržní cenu vozidla. A to i přesto, že mělo najeto jen pár kilometrů. Chcete získat plnou pořizovací cenu vozu? S tím pomůže doplňkové pojištění GAP.

 • 02. prosince 2021|ePojisteni
  Zásady bezpečné jízdy - připoutejte se, prosím

  Denně na českých silnicích dochází k dopravním nehodám. Lidé při nich přichází ke zraněním a někdy bohužel i umírají. V řadě případů by šlo tragickým následkům předejít “pouhým” dodržováním zásad bezpečné jízdy, jako je připoutání se.

 • autonehoda-rozcileny-muz-ukazuje-ulomeny-kus-auta-zene
  26. října 2021|Veronika Čermáková
  Jaké zvolit pojištění pro začínající řidiče?

  Všechno je jednou poprvé. Možná jste právě dostali řidičák a pořídili si své první auto. Jednou z věcí, kterou musíte zařídit, než vyjedete na silnici, je povinné ručení. K němu můžete zvolit i další pojištění nebo připojištění. Připravili jsme pro vás proto návod, díky němuž se rychle zorientujete.