epojisteni logo

Cestovní pojištění na Phuket

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Phuket je největším thajským ostrovem a najdete jej v Andamanském moři. S pevninou je spojený mostem.Vzhledem k lokalitě a nádherné přírodě se jedná o velmi drahé letovisko. Phuket je velmi rozmanitý ostrov, na kterém můžete vidět hory, deštné pralesy, zátoky s písečnými plážemi i kaučukové plantáže. Pláže se nachází zejména na západní straně ostrova a přístup do moře je pozvolný. Ostrov nabízí mnoho možností pro výlety i sportovní vyžití.


Nejoblíbenější letoviskem je Patong Beach, které kromě ideálních podmínek pro koupání a odpočívání nabízí také možnost, jak se pobavit v nočních hodinách. Nachází se zde restaurace, bary, diskotéky, noční kluby i kabarety, kde si každý užije své. Je samozřejmě nutné počítat s tím, že ostrov je velmi turisticky založený a z původního tradičního života se zde nedochovalo téměř nic.


Velmi krásným místem je mys Promthep, z něhož je možné vidět do širokého okolí. Za návštěvu také stojí chrámy Wat Chalong a Wat Prha či muzeum, které se chlubí bohatou sbírkou lastur a akváriem s mořskými živočichy.

Porovnání cestovního pojištění online na Phuket

Thajsko patří mezi exotická místa, které s oblibou navštěvují turisté z celého světa. Chtějí si zde odpočinout a užít si rušného nočního života. Thajsko se však také vyznačuje drahou lékařskou péčí, a proto nikdy nezapomínejte na cestovní pojištění. K nehodám dochází poměrně často a díky cestovnímu pojištění budete mít zajištěnou adekvátní péči, kterou uhradí pojišťovny, nikoliv Vaše peněženka.


Cestovní pojištění pokryje veškeré náklady související s případnou léčbou a to až do výše pojistných limitů. Nezapomeňte, že cestovní pojištění musí odpovídat typu dovolené a její náplni. Pokud se chystat provozovat adrenalinové sporty, nezapomeňte na odpovídající připojištění. Připojistit si také můžete zavazadla či storno zájezdu. Chcete-li se o cestovní pojištění dozvědět více, najděte si stránky ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.