epojisteni logo

Cestovní pojištění na Pattaya

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Pattaya je velmi známé turistické letovisko v Thajsku, které je určené zejména pro ty, kteří si chtějí dosyta užít moře, slunce, tepla a zejména pořádné dávky pravé noční zábavy. Pattaya je proslulá velkým množstvím rušných barů, diskoték, nočních klubů, kabaretů a restaurací. Turisté si zde plnými doušky vychutnají zábavný a vzrušující noční život jako nikde jinde. Své si ale užijí i ti, kteří touží spíše po klidné dovolené. Ti by si však měli vybírat hotely na severu letoviska, které se vyznačuje klidným prostředím.


Pattaya však není pouze místem barů a diskoték, ale nachází se zde také krásná příroda. V okolí stojí za návštěvu zejména korálové ostrovy a dlouhé písečné pláže. Na své si zde přijdou milovníci letních a vodních sportů. Provozovat zde je možné potápění, jízdu na vodních skútrech, windsurfing, parasailing či vodní lyžování. Z památek jsou nádherné buddhistické chrámy Wat Yanasangwararam a socha Budhy, odkud je nádherný výhled na okolní pobřeží.


Velmi krásným místem je mys Promthep, z něhož je možné vidět do širokého okolí. Za návštěvu také stojí chrámy Wat Chalong a Wat Prha či muzeum, které se chlubí bohatou sbírkou lastur a akváriem s mořskými živočichy.

Porovnání cestovního pojištění online na Pattaya

Exotická místa, jako je například Pattaya, nepřestanou lákat české turisty, pro které je to naprosto odlišné prostředí. Češi navštěvují Thajsko velmi rádi. Jelikož se však jedná o vzdálené místo, nikdy bychom neměli zapomínat na cestovní pojištění, které nám poskytne odpovídající finanční zajištění pro případy úrazů či nemocí. Lékařská péče v Thajsku rozhodně není zadarmo a dovolená by se tak mohla značně prodražit a to několikanásobně.


Díky cestovnímu pojištění se však nemusíte ničeho obávat. Pojišťovna za Vás v případě pojistné události uhradí kompletní léčbu včetně všech nákladů. To znamená, že cestovní pojištění hradí ošetření, zákroky, hospitalizaci, převozy i všechny nutné léky. Navíc je možné si k základnímu baličku sjednat další doplňková připojištění, jako je například pojištění úrazu, storna zájezdu či zavazadel. Více informací o cestovním pojištění najdete na ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.