Cestovní pojištění do Norska

Cestovní pojištění Norsko

Norské království je skandinávský stát s pěti miliony obyvateli. Turisty láká především svou drsnou, zato však místo nedotčenou přírodou a dechberoucími scenériemi plnými zasněžených plání a vysokých hor. Norsko je také proslulé svou výbornou kuchyní, ve které nesmí chybět čerstvé ryby.


Nepodceňujte rizika

Ať už jedete do Norska relaxovat či sportovat, případně je to vaše zastávka při roadtripu po Skandinávii, myslete především na své zdraví a bezpečí. Norská příroda je nespoutaná a snadno si můžete přivodit menší či větší úraz. Lékařská péče je v Norsku velmi drahá a bez cestovního pojištění vás může i malý zákrok stát desítky až stovky tisíc korun. Pokud nebudete mít sjednané cestovní pojištění, budete veškeré náklady na ošetření muset zaplatit z vlastní kapsy.


Cestovní pojištění je jistota

Díky cestovnímu pojištění, které stojí jen pár desítek korun na den, budete mít jistotu, že vám případné výlohy nutné na ošetření proplatí pojišťovna, a to i do výše několika milionů korun. K základnímu cestovnímu pojištění doporučujeme sjednat ještě pojištění ztráty zavazadel. Díky němu budete finančně kryti v případě krádeže nebo ztráty vašeho zavazadla, což je nepříjemná situace, která by jinak mohla překazit vaše plány na cestování.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2