epojisteni logo

Cestovní pojištění do Francouzských Alp

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

V jihovýchodní částí Francie leží na území dvou regionů Rhone-Alpes a Provence-Alpes-Cote d´Azur leží Francouzské Alpy, které jsou vyhledávanou turistickou destinací v letním i zimní období. V zimě jsou Francouzské Alpy vyhlášeným rájem lyžařů a snowboardistů a v letě sem zavítají milovníci horských tůr a cykloturistiky.

Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.


Francouzské Alpy dělíme na Dauphinéské Alpy, Kotické Alpy, Savojské Alpy, přímořské Alpy a samostatný masív Vanoise. Nejvyšší vrchol Alp Mont Blanc je vysoký 4 807 metrů nad mořem a nachází se v Savojských Alpách. Ve Francouzských Alplách se nachází také tři národní parky de Mercantour, des Écrins a de la Vanoise.

V zimě patří k vyhledávaným letoviskům střediska Tignes, Val Thorens, Les 2 Alpes a především Chamonix, z něhož se rovněž vychází na Mont Blanc. Za návštěvu také stojí návštěvě Ženevského jezera a jeho okolí. Na své si zde přijdou praví sportovci a ti, kteří dávají přednost lehčím turistickým tůrám a projížďkám na kole. Kromě široké nabídky sportovních aktivit je Francie proslulá výborným jídlem, které jistě ocení každý gurmán.

Nejlevnější cestovní pojištění do Francouzských Alp

Chystáte se do Francouzských Alp lyžovat nebo chodit o horách? Sportovní aktivity sebou nesou rizika úrazů a s tím spojených vysokých nákladů. Ošetření a léčba v zahraničí stojí totiž desítky i stovky tisíc korun. A proto se vyplatí mít uzavřené cestovní pojištění po celou dobu dovolené.

Pravidelně aktualizovanou nabídku cestovního pojištění najdete na stránkách www.epojisteni.cz, kde si můžete jednotlivé nabídky mezi sebou snadno porovnat. Cestovní pojištění Vám poskytne na Vašich cestách větší pocit jistoty. V případě úrazu z něj bude uhrazená veškeré léčba včetně všech nutných nákladů (ošetření, hospitalizace, převozy, léky a další).

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.