epojisteni logo

Cestovní pojištění do Paříže

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Hlavní město Francie Paříž je celosvětově považováno za jedno z hlavních center evropské historie, kultury, módy i zábavy. Ročně Paříž navštíví davy lidí, které touží toto překrásné město poznat osobně. Paříž zabírá neuvěřitelnou plochu více než sto metrů čtverečných a žije zde více než dva miliony obyvatel. V rámci Francie se jedná o správní, kulturní a společenské centrum.


Paris


Paříž se může pochlubit velmi bohatou historií a díky tomu se zde nachází velké množství světských i historických památek. Z těch nejznámějších si nezapomeňme vyjmenovat hrad Louvre, katedrála Notre Dame, zámky Fontainebleau a Versailles. Paříž je také vyhledávaná díky bohatému kulturnímu a společenskému životu. Najdete zde výborné restaurace, kavárny, hospůdky, divadla, muzea i galerie.

Nejlevnější cestovní pojištění do Paříže

Paříž je ideálním místem pro strávení prodlouženého víkendu. Nejvíce ji vyhledávají zamilované páry, snoubenci i novomanželé. Prožívejte zamilované chvíle v klidu a nezapomeňte si uzavřít výhodné cestovní pojištění, které Vám poskytne potřebnou ochranu i v méně příjemných okamžicích.


Kvalitní cestovní pojištění Vám zajistí dostatek financí v případě nemoci a úrazu. Pojišťovna za Vás uhradí nejen základní ošetření, ale také potřebnou léčbu, veškeré léky. Součástí základní pojištění je také hospitalizace, repatriace ostatků do ČR a také asistenční služby. Vybírat si zpravidla můžete mezi několika pojistnými limity a pro lepší pocit si můžete připojistit odpovědnost, úraz, odcizení zavazadel či storno zájezdu.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.