epojisteni logo

Cestovní pojištění do Bangoku

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Hlavním městem Thajska je Bangkok, které bývá označováno za “Benátky Východu” či “Město Andělů”. Také je považováno za nejhlučnější město světa. Bangkok je moderní město, které však trpí rychlým hospodářským rozvojem. Bangkok je také vyhlášeným městem díky vynikající kuchyni. Můžete si zde dát rozmanité lahůdky a místní speciality.


Bangkok je hlučné a rušné město plné mrakodrapů, ve kterém však existují i klidná místa a tichá zákoutí. Ty představují především klášterů, který je v Bangkoku přibližně třista. Chcete-li vidět město v původní podobě, navštivte jeho Čínskou čtvrť, kde zůstaly zachovány úzké a přeplněné uličky a stovky obchůdků a tržišť. Nedaleko Čínské čtvrtě se nachází Královský palác a nejznámější thajský chrám Wat Phra Keo. Za návštěvu také stojí místní ZOO, která největší v jihovýchodní Asii. K dalším významným památkám patří největší týkový dům na světě Vimarnmek Teakwood Palace (Chrám úsvitu) či Wat Po.

Nejlevnější cestovní pojištění do Bangkoku

Do Thajska míří každoročně stovky tisíc turistů, kteří zde hledají dobrodružství, zábavu, gastronomické zážitky i poznání nové kultury. Pokud i Vy plánujete cestu do Thajska a jeho hlavního města Bangkoku, nezapomeňte si uzavřít cestovní pojištění. Díky cestovním pojištění budete moci cestovat bezpečně a s jistotou.


A v čem je cestovní pojištění tak výhodné? Poskytne Vám dostatečné finanční zázemí v případech, kdy Vás postihne nečekaná nemoc či úraz. Díky cestovnímu pojištění budete mít vždy zajištěnou a zaplacenou lékařskou péčí. Aktuální nabídku cestovního pojištění od více pojišťoven Vám nabízíme na stránkách www.epojisteni.cz, na kterých si cestovní pojištění můžete porovnat a uzavřít online.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.