epojisteni logo

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neboli povinné ručení je zákonné pojištění a týká se všech majitelů vozidla. Pojištění je upraveno zákonem č. 168/1999 Sb. a vztahuje se na všechna vozidla, která mají předělené registrační značky a technický průkaz.

Povinné ručení na karavan

Povinnost mít uzavřené povinné ručení se tedy vztahuje také na karavan. V případě karavanu je však možné uzavřít povinné ručení pouze v době, kdy je používán. V období, kdy je karavan nepoužíván, je možné jej dočasně vyřadit z registru a placení povinného ručení přerušit. Je však nutné, aby majitel karavanu na příslušném úřadě odevzdal registrační značky a technický průkaz. Zároveň musí být karavan po celou dobu zaparkován mimo veřejné komunikace.

Povinné ručení na karavan je možné sjednat na kterékoliv pobočce pojišťoven nebo mnohem jednodušeji online. Na našich stránkách stačí zadat požadované parametry a na jejich základě obdržíte přehledné porovnání povinného ručení od více pojišťoven. Pokud chcete pokrýt všechna možná rizika, bude se vám hodit havarijní pojištění. Nejvýhodnější nabídku si poté snadno objednáte online. Povinné ručení je platné od okamžiku uhrazení pojistného. Zelenou kartu Vám obratem zašleme na Vás email.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo