Povinné ručení snadno, rychle a levně

  • Online srovnání pojišťoven
  • Jednoduše a rychle do 2 minut
  • Zelená karta ihned na váš e-mail
Výsledek
do 2 minut
Úspora
až 50 %
85 Zákazníků zde nyní srovnává

Všechny nabídky pojištění na jednom místě

Správně sjednané pojištění vám pomůže vyrovnat se s náklady na škodu ve všech oblastech života vás i vašich blízkých. Od roku 2011 se kromě sjednání pojištění vozidel specializujeme i na pojištění majetku, cestovní pojištění, životní a úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění mazlíčků.

Srovnáváme pro vás nejaktuálnější nabídky ověřených pojišťoven, včetně těch akčních. Naši zkušení specialisté vám pomohou s výběrem i sjednáním té nejlepší nabídky pojištění na trhu přesně podle vašich potřeb. To vše jednoduše z pohodlí domova a do pár minut. Stačí si jen vybrat, co si pojistíte jako první.

Nejlevnější povinné ručení

Garantujeme bezkonkurenční ceny! Narozdíl od pojišťoven neplatíme drahé pronájmy desítek poboček a nezaměstnáváme tisíce prodejců a administrativních pracovníků. Naším cílem je nabízet vždy nejvýhodnější nabídky a služby. Poradíme se změnou pojišťovny a uzavřením pojištění online z pohodlí vašeho domova. Na jakýkoli dotaz vám rádi odpoví naši pojišťovací specialisté na telefonu. Neplaťte za povinné pojištění vozidel zbytečně více, než musíte. S námi ušetříte.

Povinné ručení online

Vyberte si z naší nabídky přes 500 variant a typů pojištění vozidel. Jsme si jisti, že si vyberete levné povinné ručení, se kterým budete spokojeni nejen cenově, ale které vám též zaručí velmi kvalitní služby v případě pojistné události. Našimi partnery jsou totiž jen pojišťovny s výborným renomé, garantující kvalitní přístup, bezproblémové vyřizování případné pojistné události a doplňkové služby na vysoké úrovni.

Nejen pojištění vozidel

Do roku 2011 jsme se s ePojisteni.cz specializovali výhradně na online pojištění vozidel, tedy povinné ručení a havarijní pojištění. Ročně jsme svým klientům ušetřili na pojištění vozidel desítky miliónů korun! Naše služby se staly natolik oblíbenými, že jsme od roku 2011 rozšířili své služby také o další typy pojištění ze sfér neživotního i životního pojištění.

Prostřednictvím ePojisteni.cz si nyní můžete zařídit téměř všechny druhy pojistných produktů. Zařídíme vám online výhodné cestovní pojištění, najdeme ideální pojištění pro vaši domácnost či nemovitost, zařídíme úrazové, životní, nemocenské pojištění, nebo oblíbené "pojištění na blbost". Pojistit si naším prostřednictvím můžete třeba i své domácí mazlíčky. Samozřejmě opět vše za výjimečně výhodných podmínek a se širokým výběrem nabídek.

Mluví se o nás

Reference našich zákazníků

D. Holubec hodnotí:
100%

Zdravím Vás ! S makléřem a jeho vystupováním jsem byl příjemně překvapen a naprosto spokojen. V poslední době mohu říci, že se málokde setkám s takovou operativností a solidním vystupováním, které má takovou škálu informací a navíc si cením i ohodnocení a komentáře mnou provedených kroků i když již byly vedeny mimo naši předběžnou dohodu. Přeji ať se Vám práce daří a hodně spokojených klientů. S pozdravem Dušan Holubec

pí. Reiterová hodnotí:
98%

Služby rychlé, rozsáhlé, makléřka má dobrý přehled o produktech a službách (ale kvalita uzavřeného pojištění se pozná až v případě, když se řeší konkrétní problém - pojistná událost). Děkuji, Reiterová.


Srovnávejte nabídky více jak 40 našich partnerů