epojisteni logo

Cestovní pojištění do Tyrolska

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Tyrolsko je jedním z rakouských regionů, který se může pochlubit úchvatnou přírodou, která se vyznačuje různorodostí. Nachází se zde alpské pastviny, vinice, údolí i horské masívy. Právě v Tyrolsku najdete i část Italský Dolomit, které jsou od roku 2009 součástí přírodního dědictví UNESCO.


Díky příznivým přírodním i klimatickým podmínkám se jedná o jednu z největších lyžařských oblastí na světě a nachází se zde více než 1 200 kilometrů sjezdovek. Tyrolsko je rovněž zemí zaslíbenou pro milovníky horské turistiky, které si zde mohou projít na 13 000 kilometrů tras různé náročnosti. Obě skupiny zajisté uvítají fakt, že Tyrolsko má 300 slunečných dnů v roce, a proto je téměř jedno, kdy zdejší krásy navštívíte.


Tyrolsko se může chlubit nejen úchvatnými přírodními krásami, ale také zajímavými městy. Hlavní město Bozen (Bolzano) se vyznačuje středomořskou atmosférou a žijí zde společně Italové i Němci. Další zajímavé město, které stojí za návštěvu je lázeňské město Meran (Merano). Velmi oblíbené jsou zdejší lázně Therme Meran, kde se nachází 25 bazénů s vodou z podzemních pramenů.

Nejlevnější cestovní pojištění do Tyrolska

Tyrolsko je báječným místem pro trávení odpočinkové i aktivní dovolené. Ať už se na dovolené v Tyrolsku chystáte aktivně sportovat či naopak odpočívat v lázních, měli byste mít v každém případě uzavřené cestovní pojištění. A proč je cestovní pojištění tak důležité? Dovolené bohužel nejsou vždy bezproblémové, a proto je důležité být připravený i na tyto možnosti.


Cestovní pojištění Vám totiž poskytne finanční jistotu a uhradí v případě nutnosti veškeré náklady za lékařskou péči a vše s ní související, jako jsou léky, zákroky, převozy a další. Asistenční služby jsou součástí. Navíc si můžete podle nabídky vybrané pojišťovny sjednat různé typy připojištění a pojistnou ochranu tak rozšířit například o pojištění zavazadel či storna zájezdu. Nabídku levného cestovního pojištění najdete na ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.