epojisteni logo

Cestovní pojištění do Tokia

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Tokio je hlavním městem Japonska a leží na ostrově Honsů. Patří k největším moderním světovým velkoměstům. Právě zde se nachází všechny důležité státní a vládní orgány, ministerstva, sídla nádnárodních firem a korporací, univerzity a také ty nejlepší divadla, muzea i historické památky a stavby.


Samotné město je rozdělené do jednotlivých čtvrtí (např. Marunouči, Kasumigaseki, Čuo-Ku a další). Každá čtvrť je něčím typická a vyjímečná. Město obývá 12 miliónů obyvatel, a město je přizpůsobené obrovskému množství lidí. Mezi hlavním turistické zajímavosti patří například budhistický chrám Sensodži. Za návštěvu stojí také park Hibija Hibija, kde se mimojiné nachází koncertní sál a knihovna. Také se zde konají různé slavnosti (např. Slavnost ohňů).

Nejlevnější cestovní pojištění do Tokia

Japonsko je vyhledávanou turistickou destinací i pro ty nejnáročnější turisty. Při balení a přípravách na dovolenou do Tokia však nikdy nezapomínejte na kvalitní cestovní pojištění, které Vám zaručí dostatečnou finanční podporu Vašeho zdraví i majetku. Stručně řečeno se jedná o pojištění, ze kterého je hrazená léčba a ošetření včetně dalších nutných nákladů (léky, hospitalizace, převozy a další).


Bez cestovního pojištění si musí cestovatel případné ošetření zaplatit z vlastní kapsy, což je velmi nákladná záležitost. Částky za i za menší ošetření se pohybují v tisíci korunách. A proto je lepší být na tuto možnost připraven. Aktuální nabídku cestovního pojištění najdete na stránkách www.epojisteni.cz, kde si snadno porovnáte více nabídek za pár minut. Vybranou nabídku si jednoduše objednáte online.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.