epojisteni logo

Cestovní pojištění do Soulu

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Soul je hlavním městem Korejské republiky (Jižní Korea) a nachází se na severozápadě poloostrova. Toto čtyři tisíce let staré město je dnes moderním velkoměstem plné výškových budov.


Přesto se zachovalo historické centrum, které tvoří zejména čtyři starobylé paláce vybudované v 15. století, kdy zemi vládla královská dynastie Čoson. Paláce jsou umístěné uprostřed parků, desítek jezer a staletých stromů. V Národním muzeu je možné spatřit nejdůležitější historické a umělecké památky. Kousek od muzea je skanzen, kde si mohou turisté prohlédnout tradiční způsob života Korejců. V současnosti je Soul především moderním velkoměstem 21. století, které prosazuje výstavbu zeleně i ekologicky příznivé stavby. Pro milovníky nakupování je určená čtvrť Apgujeong a výborného jídla si turisté užijí zejména v oblasti Hongdae.

Nejlevnější cestovní pojištění do Soulu

Jižní Korea je vyhledávanou turistickou destinací, od jejíž návštěvy si turisté slibují nevšední zážitky z oblasti kultury, zábavy, historie a gastronomie. Abyste se i Vy na svých toulkách po Jižní Korei cítili naprosto bezpečně, nezapomeňte si uzavřít výhodné cestovní pojištění, jehož aktuální nabídku naleznete na stránkách www.epojisteni.cz.


Cestovní pojištění Vám poskytne dostatečnou finanční ochranu na všech Vašich cestách do zahraničí. V případě potřeby z něj budou uhrazeny veškeré náklady spojené s ošetřením a léčbou (léky, převozy i hospitalizace). Rovněž si můžete sjednat další připojištění, které Vaší pojistnou ochranu zvýší (připojištění zavazadel pro případ zničení, ztráty či krádeže, připojištění úrazu či storno zájezdu).

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.