Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Asistenční služby v zahraničí

Povinné ručení

  •  Porovnání asistenčních služeb jednotlivých pojišťoven
  •  U nás najdete veškeré potřebné informace
  •  Vybereme Vám všestranně výhodné povinné ručení

Spočítat cenu

Asistenční služby v zahraničí

Veřejně provozovaná motorová vozidla v ČR musí mít sjednané povinné ručení. Součástí povinného ručení jsou vždy asistenční služby. Základní asistenční služby nabízí pojišťovny k povinnému ručení vždy zdarma. Jednotlivé asistenční služby mají dané limity plnění a další podmínky, které službu a její úhradu specifikují. Vždy je možné si připlatit za širší rozsah asistenčních služeb i vyšší pojistné limity.


Porovnat povinné ručeníTo platí také pro územní rozsah. I v tomto případě mají asistenční služby dvě varianty - jednu určenou pro Českou republiku a druhou pro Evropu. Ty se liší nejen různou výší limitů plnění, tak i rozsahem služeb. V rámci asistenčních služeb nabízí pojišťovny náhradu nákladů spojených s úkony:

Rozsah asistenčních služeb je vždy uveden v pojistné smlouvě včetně všech důležitých kontaktů. Co všechno zahrnují asistenční služby jednotlivých pojišťoven najdete ZDE. Pojistné podmínky pojišťoven, včetně detailního popisu asistenčních služeb u konkrétních produktů povinného ručení najdete ZDE. Pojišťovny obvykle poskytují kartičku s kontakty na asistenční služby, kterou byste měli neustále vozit ve vozidle. Na svou asistenční službu se obraťte i v případě, že jste nehodu nezavinili. Její služby budou uhrazeny z povinného ručení viníka.


Jaké jsou asistenční služby na dovolené v zahraničí?

V případě, že motorové vozidlo využíváte k častým cestám do zahraničí, je vhodné mít sjednané asistenční služby s rozšířeným nebo dokonce nadstandardním plněním. Základní nabídky asistenčních služeb se na škody v zahraničí vůbec nevztahují nebo mají nedostatečné limity plnění.


Porovnat povinné ručení


Konkrétní asistenční služby jednotlivých pojišťoven 
Porovnat havarijní pojištění 
Mobilní web / Klasický web