epojisteni logo

Cestovní pojištění do Toskánska

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Ve střední Itálii poblíž Tyrhénského moře leží půvabný region Toskánsko, který se vyznačuje příznivými klimatickými podmínkami a krásnou přírodou. Toskánsko je rozdělené do 10 provincií: Arezzo, Florencie, Grosseto, Livorno, Lucca, Massa Carrara, Pisa, Pistoia, Prato, Siena.


Právě příroda je hlavním lákadlem, které sem táhne tisíce turistů ročně. Příroda je zde skutečně rozmanitá a najdete zde především kopcovitou krajinou. Na východě a severu se nachází Apeniny a na severozápadě Apuánské Alpy. Opakem hor jsou toskánská pobřeží a písčité pláže, které omývá průzračné moře s pozvolným sestupem. Toskánsko má členité pobřeží s romantickými zátokami. Proslulé jsou rovněž zdejší rozsáhlé vinice a olivové háje.


Kromě přírody se Toskánsko může pochlubit bohatou historií. Nenachází se zde však velká města, ale spíš malebné vesničky, v nichž můžete obdivovat tradiční barevné domky a úzké uličky a silničky, které vedou k venkovským usedlostem a statkům na kopcích. Navštívit také můžete středověká náhorní městečka, která se velmi často dochovaly v původním stavu.

Nejlevnější cestovní pojištění do Toskánska

Plánujete dovolenou v Toskánsku? Pak nezapomeňte na cestovní pojištění, se kterým bude Vaše cestování po romantickém Toskánsku skutečně bezpečné. Nabídku výhodného cestovní pojištění najdete na stránkách ePojisteni.cz. A k čemu je vlastně cestovní pojištění vhodné, když máte evropský průkaz pojištěnce?


S evropským průkazem pojištěnce máte nárok na standardní lékařskou péči ve státních zařízení, za kterou však zaplatíte vysokou spoluúčast. To se Vám s komerčním cestovním pojištěním nemůžete stát a pojišťovna za Vás zaplatí veškerou lékařskou péči včetně všech nutných nákladů (léky, hospitalizace, převozy, operace, atd.) do poslední koruny. A přitom cestovní pojištění stojí pouze pár desítek korun na den. Přesvědčte se sami na ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.