epojisteni logo
Allianz nabízí opravdu velmi rozsáhlé možnosti pojištění pro všechny, kteří se rozhodli cestovat do zahraničí. Klienti si mohou nechat v první řadě pojistit své léčebné výlohy, tedy standardní cestovní pojištění. Je určeno pro všechny, kteří nechtějí zdravotní péči v cizině platit z vlastních zdrojů, a jelikož jde často až o astronomické částky, komerční cestovní pojištění je vlastně nutností.

  • Ochrání pojištěné klienty i před hrazením spoluúčasti, pokud je v daném státě u zdravotní péče běžná.

  • Jsou z něj placeny i výjezdy záchranné služby, převozy klienta a podobné nutné události, včetně převozu zpět do České republiky, což platí i pro převoz ostatků.

  • Pro léčebné výlohy u Allianz neexistuje limit, takže ať bude péče stát cokoliv, klient se nemusí obávat o své finance.

  • Allianz své klienty tímto produktem chrání i před úrazy spojenými se sportováním (včetně lyžování a dalších zimních sportů) nebo například s nebezpečím terorismu.


Další způsoby, kterým Allianz pomáhá svým klientům, jsou například asistenční služby, které jsou součástí cestovního pojištění. Jsou dostupné po celém světě, každý den a každou hodinu a to v českém jazyce. Klienti mohou využít i rozsáhlejších asistenčních služeb, za které je však nutné si připlatit. Tato rozšířená asistence poskytuje:

  • Zaplacení nákladů nutných k předčasnému návratu do České republiky

  • Asistence v místě klientova bydliště za dobu jeho nepřítomnosti

  • Asistence v případě ztracených nebo zcizených dokladů


Pro ještě větší bezpečí svých klientů nabízí Allianz různá doplňková pojištění, mezi která patří pojištění zavazadel, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti nebo například pojištění stornopoplatků, které si lze nechat proplatit až do 80% jejich výše.


Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.Allianz pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@allianz.cz

Zavolejte nám

+420 241 170 000

Adresa

Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8

Webová stránka

www.allianz.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo