epojisteni logoAllianz pojišťovna Vám nabízí 3 varianty povinného ručení. Všechny varianty poskytují základní asistenci, povinné ručení k přípojnému vozíku i motocyklu a úrazové pojištění dětí ve vozidle zdarma, ale liší se maximální výší limitů pojistného plnění a výší pojistného. Především však má každá varianta své specifické výhody a bonusy, které Vám pomohou vybrat si tu nejvhodnější:

 • základní varianta NORMAL (zákonná výše limitů 35 milionů Kč na škody na majetku a na zdraví)

 • varianta OPTIMAL (limit pojistného plnění 50/50 milionů Kč) poskytuje zdarma pojištění proti živlům (následky vichřice, krupobití, úder blesku, povodeň nebo požár) a pojištění při poškození vozidla zvířetem (oceníte v případě, že vám hlodavci poškodili například elektroinstalaci), zdarma je garance mobility pro případ, že jste se při nehodě jako řidič a viník nehody vážně zranili (Allianz přispěje 500 tisíc Kč na pořízení nového vozidla a po dobu 10 let vyplácí roční rentu až do výše 30 tisíc Kč)

 • varianta EXKLUZIV (limit pojistného plnění 100/100 milionů Kč) zaručuje vedle výhod skýtaných variantou Optimal užívání náhradního vozidla po dobu 5 dní zdarma, přímou likvidaci a nulovou sankci u první škody, kterou způsobíte (škoda nebude mít vliv na Váš bonus). Rozšiřuje i ochranu před zvěří, kdy poskytuje plnění i v případě střetu

Slevy a výhody

Pokud si současně sjednáte povinné ručení a havarijní pojištění získáváte slevu ve výši 5 %. Současně se automaticky zdvojnásobí limity asistenčních služeb. Allianz poskytuje i slevy za věrnost a to až do výše 15 %. Věrnostní slevu můžete získat za penzijní připojištění, za životní pojištění i za pojištění majetku. Tyto slevy máte zaručené i v případě, že si sjednáte havarijní pojištění. Zajímavou výhodu přináší povinné ručení SEZÓNA. To vychází vstříc těm klientům, kteří vozidlo využívají pouze po určitou část roku. Povinné ručení i havarijní pojištění se pak vztahuje pouze na vybrané měsíce, což Vám ušetří výraznou částku na pojistném. Allianz umožňuje klientovi také spoluúčast v případě pojistné události. V případě povinného ručení s Vaší spoluúčastí získáváte slevu 11 % z pojistného.

Asistenční služby

Základní asistenční služby Allianz poskytuje ke každé variantě povinného ručení zdarma. Zároveň si však můžete sjednat asistenční službu PLUS s dvojnásobnými limity plnění, které se sčítají s limity základní asistence. Limity plnění jsou v České republice 2 500 Kč pro všechna vozidla (5 000 Kč v případě, že klient má u Allianz současně havarijní pojištění). Při sjednání povinného ručení zároveň s havarijním pojištěním s asistenční službou PLUS získává klient limit 10 000 Kč. Limity plnění v zahraničí jsou 3 000 Kč pro vozidla do 3,5 t a 5 000 Kč u vozidel nad 3,5 t (tyto částky se v případě současně sjednaného havarijního pojištění zvyšují na 6 000 Kč a 10 000 Kč). Varianta PLUS dovoluje navíc zvýšit limity plnění dle představ klienta až do neomezené výše.


Základní asistence hradí:

 • výlohy za příjezd a odjezd asistenční služby
 • výlohy za vyproštění a manipulaci s vozidlem
 • náklady na opravu vozidla na místě
 • náklady na odtah vozidla do autoopravny nebo místa určeného klientem
 • telefonické tlumočení


Asistence PLUS hradí:

 • ubytování při poruše, nehodě nebo odcizení vozidla do částky 2 000 Kč na osobu/noc
 • úschovu nepojízdného vozidla na dva dny
 • náklady na cestu do místa bydliště
 • přistavení náhradního vozidla, jeho zapůjčení a dokonce i vyzvednutí a odvoz zpátky do půjčovny
Dejte stop zdražování povinného ručení

Přišlo vám oznámení od pojišťovny o zdražení vašeho povinného ručení? Žádné obavy, na novou cenu nemusíte kývnout. Smlouvu můžete jednoduše do 6 týdnů vypovědět a přejít k jiné pojišťovně. S výběrem i sjednáním vám rádi pomůžeme. Vše jednoduše z pohodlí domova.Allianz pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@allianz.cz

Zavolejte nám

+420 241 170 000

Adresa

Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8

Webová stránka

www.allianz.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo