Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Pojištění majetku - Allianz pojišťovna


Jako univerzální pojišťovna má své klienty Allianz připravena kompletní sadu pojištění majetku a odpovědnosti, u většiny svých produktů nabízí tři úrovně ochrany - Normal, Optimal a Exkluziv. Pojištění majetku od Allianz skýtá tyto možnosti:

  •  Pojištění nemovitosti dovoluje klientům pojistit nejenom své domy a byty, ale například i objekty, které nejsou určeny k trvalému pobytu, jako jsou rekreační objekty, garáže, takzvané „vedlejší“ budovy (bazény, oplocení,...) i budovy teprve rozpracované, včetně nástrojů a materiálů pro jejich stavbu. Allianz poskytuje „bonus“ za bezeškodné období pojistky, slevu až 30% při načítání 5% každý rok.
  •  Pojištění domácnosti poskytuje klientům ochranu domácnosti a jejího vybavení. V základní variantě chrání před působením požáru, blesku, vichřice, vloupání i vytopení vodou z vodovodní sítě. Nejširší varianta ochrany je pak připravena i na takové věci, jako je vytopení domácnosti akváriem nebo škody způsobené nadzvukovými letadly.
  •  Pojištění odpovědnosti za škodu chrání klienty před riziky spojené s jejich vlastním jednáním, ať už jde o každodenní aktivity nebo například rekreační sportování. Vyšší varianty pokrývají i odpovědnost za škodu psa, případně i více psů nebo dokonce i hospodářských zvířat. Úplný výčet případů, ve kterých jsou klienti chráněni, je však mnohem delší (provádění stavebních prací svépomocí, náklady na léčbu,...)
  •  Pojištění rekreačních plavidel se vztahuje pouze na plachetnice určené k rekreaci, nebo motorové čluny s výkonem do 200 kW a pojištění lze sjednat i na území Evropy a Středozemního moře.
  •  Pojištění letadel patří mezi povinná pojištění pro majitele (provozovatele) těchto dopravních prostředků. Stejně jako u pojištění motorových vozidel existují i zde dvě varianty- obdoba povinného ručení, tedy pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla a pak také havarijní pojištění. Tento produkt lze sjednat pro území České republiky, případně individuálně i na území dalších států, jejichž zákonným limitům pojištění Allianz samozřejmě svůj produkt přizpůsobí. Lze sjednat pro letadla, jak motorová, tak bezmotorová, i vzducholodě a horkovzdušné balóny.
  •  Pro své klienty má Allianz vždy připraveny asistenční služby.

Spočítat pojištění domova
Mobilní web / Klasický web