epojisteni logo

Allianz pojišťovna, a.s.

První pojišťovna ze skupiny Allianz Group, jejíž je Allianz pojišťovna a.s. součástí, vzniká v roce 1890 v Berlíně. Tehdy nabízí klientům pouze dva základní produkty, životní a požární pojištění. V průběhu několika dalších desetiletí se z Allianz Versicherungs-AG, jak se společnost na počátku jmenovala, stává jedna z největších pojišťovacích společností na celém světě. V současné době Allianz Group obsluhuje více jak 78 miliónům soukromých klientů nebo podnikatelů a působí ve více než 70 státech světa.

Allianz pojišťovna je dceřinou společností holdingového koncernu Allianz New Europe Holding GmbH. Zázemí gigantické společnosti zajišťuje snadnou dostupnost ke zkušenostem na mezinárodní úrovni. Na českém trhu se Allianz pohybuje od roku 1993 a postupně se zařadila mezi tři největší pojišťovny v naší republice. Havarijní pojištění nabízí od roku 1995. V roce 1999 se stala jednou z prvních 12 pojišťoven, které začaly nabízet povinné ručení. V současné době Allianz pojišťovna poskytuje komplexní pojištění motorových vozidel pro občany i firmy.

Allianz pojišťovna Vám nabízí 3 varianty havarijního pojištění. Základní asistence je stejně jako v případě uzavření povinného ručení ve všech variantách zdarma. Jednotlivé varianty se liší rejstříkem nabízených služeb a výhod a samozřejmě výší pojistného:

  • Varianta NORMAL poskytuje pojistné plnění v případě odcizení vozu, poškození vozu v případě živelní pohromy nebo poškození vozu cizí osobou (vandalismus). Klient může po dobu 5 dní užívat zdarma náhradní vozidlo.

  • Varianta OPTIMAL poskytuje pojistné plnění v případě havárie, poškození vozu v případě živelní pohromy nebo poškození vozu cizí osobou (vandalismus). Klient může po dobu 5 dní užívat zdarma náhradní vozidlo.

  • Varianta EXKLUZIV poskytuje navíc vedle plnění uvedených ve variantě Optimal také GAP a klientovi je zaručeno, že první škoda nebude mít vliv na bonus. Pojištění GAP umožňuje pojistit nové vozidlo pro ztrátě hodnoty, která neustále klesá. Toto pojištění v případě zničení nebo odcizení vozidla poskytne dostatek prostředků na nákup nového. Díky pojištění GAP Vám Allianz pojišťovna uhradí rozdíl mezi novou a tržní cenou a spoluúčast z havarijního pojištění.Bonusy a výhody

Pokud máte u Allianz sjednané i povinné ručení, převádí se měsíce bez nehody na havarijní pojištění. Za jízdu bez nehody získáte slevu až 50 % a za vybrané zabezpečovací systémy máte nárok na slevu až 22 %. Výraznou výhodou pojistné smlouvy uzavřené u Allianz je možnost, že své vozidlo můžete půjčovat členům rodiny i přátelům. Pojistné plnění vyplatíme i v případě, že jste vozidlo sami neřídili. Bez významu pro Vaše úspory není ani to, že škody na vozidle plníme v nových cenách náhradních dílů.

Možnosti připojištění

Allianz nabízí i doplňkové pojištění, které se týká pojištění skel, zavazadel a úrazového pojištění osob ve vozidle.

  • Pojištění skel – vedle čelního skla můžete pojistit všechna skla ve vozidle, a to pro případ jakékoli pojistné události. Limity pojistného plnění se pohybují od 5 000 Kč do 100 000 Kč.

  • Pojištění zavazadel – pojistit můžete cestovní zavazadla i osobní věci uložené ve vozidle. Limity pojistného plnění jsou 15 000 Kč a 30 000 Kč.

  • Pojištění náhradního vozidla – při tomto připojištění Vám pojišťovna uhradí náklady na užívání náhradního vozidla po dobu 10 dnů.

  • Úrazové pojištění osob ve vozidle – pojištění se vztahuje na všechny osoby přepravované ve vozidle. Poškození (v případě smrti pozůstalí) díku tomuto pojištění mohou nárokovat denní odškodné při pobytu v nemocnici (50 Kč) i po dobu nezbytného léčení (50 Kč), odškodné za trvalé následky úrazu stanové procentuální sazbou z částky 200 000 Kč a částku 100 000 Kč za smrt následkem úrazu. Klienti si ale mohou zvolit limity až trojnásobné.


Nepodceňujte havarijní pojištění

I ti nejlepší řidiči se někdy mohou dostat do potíží. Naštěstí havarijní pojištění vám pomůže s vyrovnáním škod i na vašem vozidle. Sjednejte si jej dříve, než bude pozdě. Pomůžeme vám s výběrem i sjednáním.

Allianz pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@allianz.cz

Zavolejte nám

+420 241 170 000

Adresa

Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8

Webová stránka

www.allianz.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo