Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Kia

Povinné ručení Kia

Kia a jeho historie

Společnost Kia byla založena v roce 1944 původně jako specialista na výrobu ocelových trubek a částí jízdních kol. Původní název společnosti zněl Hyungsung Precision Industry. Ke změně názvu na Kia Industrial Company dochází roku 1952 poté, co firma vyrobila své první jízdní kolo.

V roce 1998 se stala součástí společnosti Hyundai, čímž vzniká skupina Hyundai-Kia Automotive Group. Cílem této skupiny je patřit do první pětky největších výrobců automobilů na celém světě.

V současnosti Kia produkuje ve svých 14 výrobních závodech více jak 1,4 milion vozidel za rok, které jsou vyváženy celkem do 165 zemí.

V Evropě a Blízkém východě je jejím výhradním zástupcem Kia Motors Europe se sídlem v německém Frankfurtu nad Mohanem. Odtud je řízeno dalších 32 regionálních zastoupení.

Jak vybrat povinné ručení pro Kia

Jste-li vlastníkem vozidla Kia, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Kia.

Spočítat
ceny

Modely Kia, pro které se pojištění využívá nejčastěji

- Kia Sportage

- Kia Stonic

- Kia Stinger

- Kia Rio

- Kia Sorento

- Kia Venga

- Kia Niro

- Kia Picanto

- Kia Carens

- Kia Soul

- Kia Optima

- Kia Carnival

- Kia Cerato

- Kia Magentis

- Kia Cee'd

- Kia Sephia

- Kia Opirus

- Kia Shuma

- Kia Pride

- Kia Retona

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás