epojisteni logo

Cestovní pojištění do Tater

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Slovensko bývalo pevnou součástí naší země. Dnes už je však tato krásná země braná jako zahraničí a to je třeba brát v úvahu, vyrážíte-li na dovolenou do Slovenských Tater. Dobře zvolené cestovní pojištění by mělo být samozřejmou součástí přípravy při cestování na Slovensko.


Slovensko sice patří k zemím EU, a platí zde Evropský zdravotnický průkaz, ale jeho výhody jsou diskutabilní. Nejenže musíte uhradit spoluúčast, ale zároveň jsou některé služby z bezplatného pojištění zcela vyjmuty. To se týká např. svozu vrtulníkem, repatriace, převezení ostatků do ČR či asistenčních služeb. Navíc s tímto průkazem můžete pouze do smluvních zařízení.


Cestovní pojištění je tedy dobrou volbou. Jeho rozsah by měl odpovídat zvoleným sportovním aktivitám a jejich rizikovosti. Pokud jste vyznavači adrenalinových sportů, nezapomeňte na odpovídající připojištění. Při cestování do Tater je také vhodné si připojistit zásah horské záchranné služby, kterou jinak musíte uhradit z vlastní kapsy.


Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.