Cestovní pojištění STUDENT

Cestovní pojištění pro studenty

Cestovní pojištění pro studenty

cestovni

I v rámci cestovního pojištění mohou čerpat řadu výhod studenti. Právě pro ty studenty, kteří jsou držiteli ISIC karty, je určeno výhodné cestovní pojištění. Pro studenty je cena velmi důležitá a nechtějí platit nic navíc. Hledají proto nejlevnější cestovní pojištění.

Studentské cestovní pojištění

Cestovní pojištění s ISIC si mohou studenti uzavřít na dobu až 16 měsíců s opakovanými výjezdy maximálně na 45 dní. Kromě základního balíčku si mohou studenti připojistit nebezpečné či extrémní sporty, odpovědnosti za škodu a také ztrátu cestovních dokladů a zavazadel.

Cestovní pojištění se studentům hodí nejen na běžné výlety nebo dovolenou, ale i v případě studijního pobytu v zahraničí. Jde vlastně o klasické cestovní pojištění, na které ale máte možnost slevy díky studentským kartám. Pokud jedete na studijní pobyt formou přednášek, vystačíte si i s turistickým cestovním pojištěním. Jinak tomu bude, když vycestujete kvůli stáže nebo budete při studiu i pracovat. Tady volte cestovní pojištění pro pracovní cesty dle charakteru práce. Výhodou tohoto cestovního pojištění pro studenty je to, že je v něm zahrnuta i běžná turistika.

Dlouhodobý pobyt jen za 1 600 Kč

Pro studenty, kteří plánují pobyt mimo ČR déle než je 45 dní, je určené roční cestovní pojištění jen za 1 600 Kč, přičemž délka jedné cesty může trvat až 180 dní. V ročním pojištění je kromě léčebných výloh, repatriace, opatrovníka a zachraňovacích nákladu, také zahrnuto pojištění trvalých následků či smrti v důsledku úrazu. Cena 1 600 Kč platí pro cesty po Evropě. Stejná nabídka pojištění je nabízena také pro celý svět bez nutnosti návratu po dobu jednoho roku, a to za cenu 2 700 Kč. I v tomto případě si studenti mohou připojistit odpovědnost za škodu, ztrátu cestovních dokladů a zavazadel a také nebezpečné sporty.

 
Spočítat
cestovní pojištění
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 13