Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Cestovní pojištění do Polska

Cestovní pojištění Polsko

Země našich severních sousedů oplývá bohatou historií, tradicemi, fantastickými památkami a proslulou vstřícností. Pokud vás omrzelo povalování se na pláži a nicnedělání u moře, vyrazte do Polska. Je to blízko a navíc máte spoustu možností vyžití – v tomto případě především kulturního. Pro Čechy je Polsko atraktivní také díky nízkým cenám, výborné domácí kuchyni a specifické architektuře, navozující v centrech měst dojem časů minulých.


Před cestou se pojistěte

Cestovat do Polska není nijak nebezpečné, přesto je vhodné si před odjezdem zařídit kvalitní cestovní pojištění pro turisty. Zatímco v Česku vám ošetření úrazu zaplatí vaše pojišťovna, při cestování do zahraničí si musíte cestovní pojištění sjednat zvlášť, protože i ošetření malého úrazu se v Polsku může vyšplhat i na několik stovek tisíc. Bez pojištění budete muset vše zaplatit z vlastní peněženky.


Není to nic složitého

Zařídit si cestovní pojištění není nic složitého – vše zvládnete pomocí několika kliknutí z pohodlí svého domova, nebo třeba přes mobilní internet. Navíc toto pojištění stojí jen pár korun na den, takže se nemusíte bát, že by vám omezovalo finance ušetřené na cestu. Zvažte také doplňková pojištění, jako pojištění při ztrátě zavazadel. Pokud by vám byly zavazadla ukradena nebo se ztratila, pojišťovna vám nahradí finanční hodnotu ztracených věcí.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2