epojisteni logo

Cestovní pojištění na Madeiru

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

header-cestovko-ePojištění.cz.

Portugalský ostrov Madeira bývá také označován za “Ostrov květin”, “zelený ráj” či perlu Atlantiku”. Jedná se o menší ostrov, který na délku měří 57 kilometrů a na šířku dokonce pouhých 22 kilometrů. Jedná se však také o ostrov s hornatým povrchem ve vnitrozemí, a tak velmi často budí dojem rozlehlého a divokého ostrova.

A co Madeira nabízí turistům? Kromě celoročního teplého klima si zde turisté mohou užít nejen odpočinku na krásných plážích, ale díky zdejším horám také aktivní činnosti. Krásná je zdejší příroda, která je díky příznivým klimatickým podmínkám velmi bohatá. Ve volné přírodě se daří orchidejím a dalším exotickým květinám. Hory nabízí mnoho příležitostí k méně či více náročným túrám. Z vrcholků hor Pico de Areiro a Pico de Ruiv je možno spatřit celý ostrov.

Za návštěvu určitě stojí botanická zahrada Jardim de Botanico a zahrada u vily Quinta de Palheiro Ferreiro či stezky kolem zavlažovacích kanálů Levadas, které se nachází po celém ostrově. Ke zdejším nejstarším osadám patří Sao Vicente, které nabízí malebné centrum. K hlavním památkám patří katedrála Sé ve městě Funchalu, která pamatuje kolonizace ostrova.

Porovnání cestovního pojištění online na Madeiru

Plánujete dovolenou na ostrov Madeira a hledáte nejvýhodnější cestovního pojištěním s dobrým rozsahem? Pak neváhejte a podívejte se na stránky ePojisteni.cz, které Vám nabízí porovnání cestovního pojištění online. Zde si snadno a hlavně rychle uzavřete výhodné a levné cestovní pojištění, které Vám na Vašich cestách poskytne odpovídající ochranu.

A k čemu vlastně cestovní pojištění slouží? Jednoduše řečeno se jedná o pojištění, které Vám poskytne finanční jistotu ve chvíli, kdy budete potřebovat lékařskou péči z důvodu nemoci či úrazu. Pojišťovna za Vás uhradí veškeré náklady spojené s léčbou a to až do výše sjednaných pojistných limitů. A to není vše. K základnímu balíčku si můžete dle nabídky konkrétní pojišťovny sjednat řadu doplňkových připojištění, které pojistnou ochranu rozšíří například o Vaše zavazadla či domácí mazlíčky.

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.