epojisteni logo

Cestovní pojištění na Kos

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Řecko tvoří nejen pevnina, ale také desítky menších či větších ostrovů. Jedním z těch menších je ostrov Kos, který se nachází v hlubokém zálivu nedaleko tureckého pobřeží. Kos je pokrytý malými vesničkami a plážemi, které zabírají podstatnou část ostrova. I přes svou velikost se však jedná o nezapomenutelný ostrov s krásnou přírodou a bohatou historií, kterou dosvědčují mnohé památky již z dob antiky.


Ostrov je Kos je vhodný zejména pro ty, kteří mají rádi krásnou přírodu, čisté moře a klidné prostředí. Nečekejte rušný noční život a bohatý cestovní ruch. Zato se však můžete těšit na větší pohostinnost místních obyvatel. Zdejší vynikající jídla nezapomeňte ochutnat v některé z místních tavern.


Díky sopečné činnosti zde mohou turisté navštívit některý z termálních pramenů. V okolí ostrova se nachází dalších devět řeckých ostrovů (Rhodos, Kalymnos, Patmos a další), které je možné navštívit. V hlavním městě Kos se nachází zachovalá pevnost rytířů sv. Jana s kamennými hradbami, která byla vybudována na obranu ostrova a jeho přístavu.

Nejlevnější cestovní pojištění na Kos

Dovolená by měla být především časem, který strávíte přesně dle svých představ a bez nepříjemných zážitků. K pocitu větší jistoty přispěje komerční cestovní pojištění a to za pár korun denně. S cestovním pojištěním budete mít po celou dobu dovolené jistotu, že v případě nutnosti Vám bude poskytnuta odpovídající lékařská péče, kterou zaplatí pojišťovna.


Bez cestovního pojištění si musí případné ošetření či léčbu totiž hradit každý turista sám. A šetřit na zdraví se rozhodně nevyplácí. Zdravotní péče je v zahraničí výrazně dražší, než je tomu u nás. I za menší úraz tak turista zaplatí i tisíce korun. V případě většího zákroku může jít o stovky tisíc korun. Cestovní pojištění si snadno a hlavně online uzavřete na stránkách ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.