epojisteni logo

Cestovní pojištění do Kalábrie

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Kalábrie je hornatý region ležící na jihu Itálie přímo na špičce tzv. italské boty na pobřeží Jónského a Tyrhénského moře. Pro turisty je Kalábrie velmi lákavým místem, protože se zde nachází kulturní a historické památky, nádherné pobřeží, na kterých se nachází kamenné věže vybudované v době španělské nadvlády, a také tři národní parky.

Jelikož se jedná spíše o chudší region s méně rozvinutým průmyslem, mohou zde turisté obdivovat nedotčenou přírodu a čisté moře. Právě panenská příroda je největším lákadlem, kterou například v severní Itálii nenajdete. Kromě rozmanitého moře, jsou v Kalábrii také hory, vysoké vodopády, lesy a jezera. Jih Itálie mnohdy připomíná přírodu v severní Evropě. Pobřeží Kalábrie je zase bohaté na útesy a romantické zátoky (např. Catanzara či Capo Vaticano) a připomíná spíše Řecko.

Zdejší pláže jsou považovány za nejkrásnější na světě a jsou veřejně přístupné. Nejen příroda, ale také zdejší města jsou úchvatná. Za návštěvu určitě stojí Crotone, Locri, Gerace, Regio, Calabria, Stilo, Sibari či Tropea.

Nejlevnější cestovní pojištění do Kalábrie

Láká Vás nedotčená příroda a starobylá města v Kalábrii? Kalábrie určitě stojí za návštěvu. Buďte však připraveni nejen na úchvatné zážitky, ale také na možné nečekané a ne vždy příjemné události a sjednejte si cestovní pojištění. Nemoci a úrazy nejsou příjemné samy o sobě, natož když si musíte drahé ošetření platit z vlastních zdrojů.

Cestovní pojištění Vám za pár korun denně poskytne kvalitní finanční zajištění po celou dobu Vaší dovolené. Stane-li se Vám nepříjemná událost, veškeré náklady spojené s ošetřením a léčbou za Vás uhradí pojišťovna. A to není vše. K cestovnímu pojištění si navíc můžete sjednat různá připojištění (např. pojištění zavazadel či storna zájezdu). Aktuální a výhodnou nabídku cestovního pojištění Vám nabízí specialisté na pojištění www.epjisteni.cz.

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.