Povinné ručení Hyundai

Povinné ručení Hyundai

Hyundai a jeho historie

Hyundai je jihokorejská automobilka, kterou v roce 1947 založil Chung Ju Jung. Původně se jednalo o servis nákladních a osobních vozů. O dvacet let později je za účelem výroby automobilů založená divize Hyundai Motor Company.

Spočítat
ceny

Hyundai Motor Company zpočátku spolupracovala se známou japonskou společností Mitsubishi, od níž získala potřebné znalosti a zkušenosti. Mezi první takto vyráběné modely patřily Hyundai Granada, Pony 2 a Stellar. Další model Hyundai Presto se dokonce stal roku 1988 v USA nejprodávanějším dováženým vozem. Zcela samotným vozem, který vznikl bez spolupráce s Mitsubischi, je Hyundai Scoupé.

V roce 1998 koupila Hyundai další jihokorejskou automobilku Kia Motors. Během následujících deseti let společnost neuvěřitelně pokročila a nyní patří mezi prvních 10 největších automobilových výrobců na světě.

Jak vybrat povinné ručení pro Hyundai

Jste-li vlastníkem vozidla Hyundai, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Hyundai.

Nejčastější modely Hyundai, které se nechávají pojistit

Hyundai i30 Hyundai Tucson Hyundai i20
Hyundai Kona Hyundai ix20 Hyundai Santa Fe
Hyundai ix35 Hyundai i10 Hyundai i40
Hyundai Genesis Hyundai IONIQ Hyundai Getz
Hyundai Accent Hyundai Matrix Hyundai Terracan
Hyundai Sonata Hyundai Atos Hyundai Veloster
Hyundai ix55


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 16

Mluví se o nás