epojisteni logo

Cestovní pojištění do Vídně

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Rakouským hlavním městem je Vídeň, město umění, hudby, architektury i útulných kaváren a výborných restaurací. Vídeň je také hlavním ekonomickým, politickým i kulturním městem v celé zemi a ročně ji navštíví tisíce turistů z celého světa. Vídeň patří k nejvíce navštěvovaným městům vůbec. O jejím významu hovoří také to, že zde sídlí mnoho významných úřadů, jako je například Mezinárodní agentura pro jadernou energie či centrum OSN.

K významným památkám města patří bývalé sídlo Habsburků Hofburg, kde jsou uložené korunovační klenoty, zámek Schonbrunn, gotický Dóm Svatého Štěpána, zámek Belveder či neogotická radnice se zahradou Rathauspark. Mezi významné moderní stavby patří budova teplárny ve Spittelau či Hunderwasserhaus. Populární je také Vídeňská opera či divadlo Burgtheater a zábavní park Prater.

Nejlevnější cestovní pojištění do Vídně

Byť je Vídeň městem v sousedním Rakousko, nezapomínejte na cestovní pojištění. I když budete jen pár kilometrů za českými hranicemi, české pojištění Vás neochrání. Případné ošetření či léčbu byste si tak museli hradit z vlastní kapsy. Cestovní pojištění přitom stojí pouze pár korun a dojde-li k pojistné události, pojišťovna za Vás uhradí veškeré náklady až do výše pojistného limitu.

Nabídku na cestovní pojištění od více pojišťoven najdete na stránkách www.epojisteni.cz, které jsou specialisto na zprostředkování výhodného pojištění. Zde si můžete jednotlivé nabídky mezi sebou porovnat a to během pár minut. Vítěznou nabídku si poté jednoduše uzavřete online. Ihned po uhrazení pojistného může být Vaše cestovní pojištění platné.

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.