epojisteni logo

Cestovní pojištění do Valencie

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Přemýšlíte nad tím, které španělské město patří k nejzajímavějším? Jedním z “top” španělských měst je zajisté Valencie, která je zároveň třetím největším městem Španělska. Leží na pobřeží Costa del Azahar, což je asi 3 hodiny cesty na východ od Madridu. Žije zde na 1,6 milionů obyvatel a město se může pochlubit dlouholetou historií.


Díky své poloze je Valencie ideálním místem pro trávení dovolené v příjemných teplotních podmínkách. Léta jsou zde suchá a horka a zimy velmi mírné. Není zde tolik historických památek jako například v Madridu a Barceloně, ale Valencie se vyznačuje tím, že se zde neustále něco děje. Typické jsou nejrůznější slavnosti a festivaly, z nich nejznámější je Fallas Festival.


Valencie je také symbolem moderního umění. Nachází se zde postmoderní komplex “Město umění a vědy” od architekta Santiaga Calatravy, které je důkazem, že i moderní umění může být skutečně fascinující. Z historických památek bychom neměli zapomenout zmínit středověké hradby a kostely Santa Catalina a Micalet. Pro Valencii je také typický pokrm paella, což je specialita z rýže a kuřecího, králičího či rybího masa. Nezapomeňte ji na své návštěvě Valencie ochutnat.

Porovnání cestovního pojištění online do Valencie

Chcete si svou návštěvu Valencie opravdu užít? Pak si nezapomeňte “přibalit” cestovní pojištění. Mnoho lidí se stále domnívá, že si vystačí s evropským průkazem pojištěnce. To však není zcela pravda. S evropským průkazem máte nárok na lékařskou péči pouze ve státních zařízeních a navíc musí pacienti uhradit vysokou spoluúčast. Komerční cestovní pojištění Vám však zajistí péči kdekoliv a bez vlastních nákladů.


Pojišťovna za Vás v případě onemocnění či úrazu uhradí vše, co souvisí s léčbou. To znamená léky, hospitalizaci, převozy a vše další. K cestovnímu pojištění si navíc můžete sjednat další doplňková připojištění, která Vaši pojistnou ochranu zvýší a rozšíří. A to vše za pár desítek korun oproti tisícům korun, pokud byste si léčbu museli platit ze svého. Nejvýhodnější nabídku cestovního pojištění a možnost online porovnání najdete na ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.