Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Cestovní pojištění
do Španělska

  • Online srovnání i sjednání
  • Pojistěte se na dobrodružnou dovolenou
    ve Španělsku
  • Pojistíme vaši odpovědnost i zavazadla
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
cestovní pojištění do španělska
15 Zákazníků zde nyní srovnává

Cestovní pojištění + covid-19

Hledáte vhodné cestovní pojištění, které vás podrží ve chvíli, kdy to budete nejvíce potřebovat? Vzhledem k současné situaci okolo pandemie nového druhu koronaviru, který způsobuje nemoc covid-19, je potřeba nastudovat všechny dostupné podmínky k vybrané pojistce i místu, do kterého se zrovna vydáváte.

Na současnou situaci samozřejmě zareagovaly i tuzemské pojišťovny, které do svého portfolia nově zařadily unikátní a specifické produkty úzce související právě s nemocí covid-19. Některé pojišťovny navíc nabízí i kvalitní cestovní pojištění pro případy, kdy cestujete do rizikové země. Pojištění s krytím covid-19 si u nás můžete snadno srovnat a k tomu i bezpečně a z pohodlí domova sjednat.

Cestovní pojištění Španělsko

Chystáte se na dovolenou do Španělska?

Dovolená do Španělska

Španělsko se nachází na Pyrenejském poloostrově a jeho sousedy jsou Portugalsko na západě, Andorra a Francie na severovýchodě a Gibraltar na jihu. Ke Španělsku patří také Baleáry ve Středozemním moři a Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu. Také katalánské město Llívia, které je zcela obklopena Francií, je součástí Španělska.

Důležité informace před cestou

Španělsko je stejně jako Česká republika součástí Evropské unie a tak si při cestě vystačíte pouze s platným cestovním pasem či občanským průkazem. Není třeba dokládat účel pobytu, zpáteční jízdenku či výpis z účtu s dostatkem financí. Při cestě autem je vhodné mít mezinárodní řidičský průkaz. Očkování není povinné žádné.

pojisteni

Přírodní krásy a zajímavosti

Španělsko má velmi příznivou polohu, díky čemuž patří k nejvíce navštěvovaným evropským zemím. Na jihu se u Středomořského pobřeží nachází krásné pláže, které jsou vhodné pro trávení pohodové letní dovolené. Vnitrozemí nabízí krásná města a stovky historických památek, bulváru, restaurací, barů, galerií, divadel i muzeí. Mezi nejčastěji navštěvovaná města patří metropole a moderní město Madrid a Barcelona, kde nezapomeňte navštívit místní vinárny a restaurace.

Dominantou Španělska jsou především pohoří a náhorní plošiny, v jejichž výšinách pramení řada významných a velkých řek. K nejznámějším horským masívům patří Pyreneje a Sierra Nevada, kde pramení například Duero, Ebro, Guadalquivir a Tagus. Právě v těchto krajinách můžete poznat obyčejný život španělských občanů. Malé vesničky obklopené krásnou přírodou stojí opravdu za vidění.

Proč cestovní pojištění do Španělska?

Neuvažujte o tom, zda si cestovní pojištění uzavřít či ne. Přemýšlejte pouze nad tím, jaké cestovní pojištění si uzavřete. Myšlenky typu “nám se nic nemůže stát” zahoďte za hlavu a buďte připraveni na každou situaci, i tu nepříjemnou.

Dovolená ve Španělsku není levnou záležitostí, ale cestovní pojištění ano. Pár dní dovolené Vás vyjde na pouhých pár stovek korun. Přitom ale získáte kvalitní pojistnou ochranu, ať že se Vám přihodí cokoliv. A věřte, že náklady na léčbu úrazu či nemoci stojí v zahraničí desítky až stovky tisící korun.

Kromě toho můžete na své dovolené využít asistenčních služeb, které Vám poradí či pomohou s nalezením odpovídající pomoci a ušetří Vám tím tak mnoho starostí.

Co Vám cestovní pojištění přinese za výhody?

  •  silného finančního partnera v případě nesnází
  •  úhradu náklady za léčbu až do výše pojistného limitu
  •  asistenční služby
  •  širokou nabídku připojištění
Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 15