epojisteni logo

Cestovní pojištění na Costa Brava

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Costa Brava je oblíbenou turistickou destinací ve Španělsku díky tomu, že se jedná o 300 kilometrů dlouhé pobřeží ležící mezi letoviskem Blanes až po hranice s Francií. Costa Brava tak nabízí převážně slunečné a teplé počasí, ideální podmínky pro koupání a spousty možností pro zajímavé výlety. Nachází se zde dlouhé písečné pláže, divoké útesy a bohatý podmořský život, který ocení zejména potápěči.


Symbolem Costa Bravy je surrealistický umělec Salvador Dalí, jehož díla jsou známá po celém světě. Hlavním městem je Lloret de Mar, které je ideálním místem pro všechny, kteří mají rádi rušný noční život. Mezi další města, která rozhodně stojí za návštěvu patří Roses a Blanes. Ve všech městech i městečkách si můžete prohlédnout zajímavou historickou architekturu, prohlédnout si galerie či muzea a ochutnat místní speciality v restauracích i barech. Nejen města, ale také tradiční venkovské vesničky Vás zajisté okouzlí svou atmosférou a přátelským chováním jejich obyvatel.

Porovnání cestovního pojištění online na Costa Brava

Na světě existuje mnoho míst, které stojí za vidění. Mezi ně zajisté patří Costa Brava ve Španělsku. Co bych však na žádné Vaší cestě, ať už míříte kamkoliv, chybět nemělo, je cestovní pojištění sjednané přímo na míru. Takovou nabídku najdete například na stránkách specialisty na pojištění ePojisteni.cz.


Díky cestovnímu pojištění budete moci cestovat bez obav a starostí. Budete mít totiž jistotu finančního zabezpečení pro případy úrazů či nemocí. Případnou léčbu nebudete hradit ze své kapsy, ale vše za Vás uhradí pojišťovna. A není toho zrovna málo. Lékařské péče v zahraničí je velmi drahá a pohybuje se od několika tisíc až po miliony korun. Cestovní pojištění přitom kryje nejen ošetření, ale veškeré nutné náklady (léky, převozy, hospitalizace a další). Nejvýhodnější cestovní pojištění si sjednáte na ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.