Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Toyota

Povinné ručení Toyota

Toyota a jeho historie

Automobilka Toyota byla založena v roce 1918. Jejím zakladatelm byl Sakichi Toyoda, který je vynálezcem motorového tkalcovského stroje. Společnost se celým jménem nazývala Sakichi Toyoda Spinning & Weaving Company.

Toyoda byl okouzlen rozvíjejícím se automobilovým průmyslem a rozhodl se přispět vlastní činností. Za účelem výroby automobilů tak v roce 1937 zakládá společnost Toyota Motor Corporation (TMC), kterou mohl založit díky prodej patentu na automatický tkalcovský stav.

Dnes se Toyota řadí k největším automobilovým výrobcům. Automobily značky Toyota jsou považovány za jedny z nejspolehlivější a důkazem je jejich obliba po celém světě. Velmi proslulými jsou také její luxusní vozy vyráběné pod značkami Lexus a Scion.

Jak vybrat povinné ručení pro Toyota

Jste-li vlastníkem vozidla Toyota, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Toyota.

Spočítat
ceny

Nejčastěi pojišťované modely značky Toyota

- Toyota Corolla

- Toyota Yaris

- Toyota Auris

- Toyota Hilux

- Toyota Rav4

- Toyota Supra

- Toyota Avensis

- Toyota Aygo

- Toyota Verso

- Toyota Celica

- Toyota Prius

- Toyota Tundra

- Toyota MR2

- Toyota Proace

- Toyota GT86

- Toyota Land Cruiser

- Toyota Camry

- Toyota Corolla Verso

- Toyota Previa

- Toyota Sienna

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 10

Mluví se o nás