Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Povinné ručení Suzuki

Povinné ručení Suzuki

Suzuki a jeho historie

Japonská automobilka byla založena v roce 1909 a její celý název zněl Suzuki Loom Works. Kromě vozidel se zabývá také výrobou motocyklů a lodních motorů. S výrobou motocyklů v podstatě začínala a tak není divu, že jako první uvedla v roce 1952 na trh motocykl Suzuki Power Free. První automobil byl vyroben a uveden na trh o tři roky později.

Spočítat
ceny

V 70. letech Suzuki expandovala také do zahraničí. V roce 1981 byla navázaná úzká spolupráce s General Motors a Isuzu. Další továrny staví Suzuki také v Kanadě, Indonésii, Indii, Pákistánu, Maďarsku, Egyptě a Číně.

V současné době je Suzuki 9. největším výrobcem automobilů na světě a v Japonsku je jedničkou. Dokonce produkuje větší počet než Mazda, Subaru a BMW dohromady.

Jak vybrat povinné ručení pro Suzuki

Jste-li vlastníkem vozidla Suzuki, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Suzuki.

Nejčastější modely Suzuki, které se nechávají pojistit

Suzuki Vitara Suzuki Ignis Suzuki Swift
Suzuki Jimny Suzuki SX4 Suzuki Grand Vitara
Suzuki Samurai Suzuki Baleno Suzuki Kizashi
Suzuki Wagon R Suzuki Celerio Suzuki SX4 S-Cross
Suzuki Alto Suzuki Splash Suzuki Liana


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 8

Mluví se o nás