Cestovní pojištění do Zanzibaru

Cestovní pojištění Zanzibar

Zanzibar tvoří dva ostrovy, rozkládající se na východ od Afrického pobřeží. Tyto ostrovy jsou velmi hustě osídleny především místními obyvateli, avšak v podstatě celoročně volí Zanzibar za cíl své dovolené desítky tisíc turistů. Ostrovy jsou z 99% obývány muslimy a tato kultura se mohutně projevuje na zdejším způsobu života. Zanzibar proto volí jako turistickou destinaci především ti, kteří chtějí poznávat nové kultury. Voda je tu křišťálově čistá a na plážích si zde budete připadat jako v ráji. Velkým tahákem Zanzibaru je také rodiště Freddieho Mercuryho, takzvané Kamenné město. Jeho úzké uličky a nevšední atmosféru si zamilujete.

Spočítat
cestovní pojištění

Důležité informace před cestou

Než se vydáte užívat si krásy Zanzibaru a jeho pláží, nezapomeňte se pojistit. Cestovní pojištění stojí jen několik desítek či stovek korun a pokryje za vás výdaje až do několika milionů. To se vám bude hodit především v případě nutnosti lékařského ošetření, protože zdravotní péče je na Zanzibaru velmi drahá a i banální ošetření odřenin či pohmožděnin vás může vyjít na stovky tisíc korun. U složitějších zákroků, jako například sádrování zlomené ruky, se může vyšplhat klidně k milionu.

Pojistěte se!

Díky možnostem sjednat si cestovní pojištění přes internet zvládnete vše z pohodlí domova, nebo i několik desítek minut před odletem. Stačí použít náš srovnávač pojištění, vybrat si takové, které se vám bude na cestu nejvíce hodit a zaplatit jej online. Vše je otázka několika kliknutí!

  •  ošetření
  •  hospitalizaci
  •  nezbytné léky
  •  léčbu
  •  nutné převozy
  •  repatriaci
  •  převoz tělesných ostatků

To však není vše. Vybírat si můžete z několika variant pojistných limitů a zároveň si k základnímu baličku můžete sjednat další připojištění. Mezi nejvíce využívané patři připojištění úrazu, připojištění ztráty zavazadel, připojištění odpovědnosti a také připojištění storna zájezdu.

Kromě toho jsou součástí pojištění také asistenční služby, které Vám poskytnou pomoc či radu vždy, když potřebujete.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3