Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Cestovní pojištění do Zanzibaru

Cestovní pojištění Zanzibar

Zanzibar tvoří dva ostrovy, rozkládající se na východ od Afrického pobřeží. Tyto ostrovy jsou velmi hustě osídleny především místními obyvateli, avšak v podstatě celoročně volí Zanzibar za cíl své dovolené desítky tisíc turistů. Ostrovy jsou z 99% obývány muslimy a tato kultura se mohutně projevuje na zdejším způsobu života. Zanzibar proto volí jako turistickou destinaci především ti, kteří chtějí poznávat nové kultury. Voda je tu křišťálově čistá a na plážích si zde budete připadat jako v ráji. Velkým tahákem Zanzibaru je také rodiště Freddieho Mercuryho, takzvané Kamenné město. Jeho úzké uličky a nevšední atmosféru si zamilujete.

Spočítat
cestovní pojištění

Důležité informace před cestou

Než se vydáte užívat si krásy Zanzibaru a jeho pláží, nezapomeňte se pojistit. Cestovní pojištění stojí jen několik desítek či stovek korun a pokryje za vás výdaje až do několika milionů. To se vám bude hodit především v případě nutnosti lékařského ošetření, protože zdravotní péče je na Zanzibaru velmi drahá a i banální ošetření odřenin či pohmožděnin vás může vyjít na stovky tisíc korun. U složitějších zákroků, jako například sádrování zlomené ruky, se může vyšplhat klidně k milionu.

Pojistěte se!

Díky možnostem sjednat si cestovní pojištění přes internet zvládnete vše z pohodlí domova, nebo i několik desítek minut před odletem. Stačí použít náš srovnávač pojištění, vybrat si takové, které se vám bude na cestu nejvíce hodit a zaplatit jej online. Vše je otázka několika kliknutí!

  •  ošetření
  •  hospitalizaci
  •  nezbytné léky
  •  léčbu
  •  nutné převozy
  •  repatriaci
  •  převoz tělesných ostatků

To však není vše. Vybírat si můžete z několika variant pojistných limitů a zároveň si k základnímu baličku můžete sjednat další připojištění. Mezi nejvíce využívané patři připojištění úrazu, připojištění ztráty zavazadel, připojištění odpovědnosti a také připojištění storna zájezdu.

Kromě toho jsou součástí pojištění také asistenční služby, které Vám poskytnou pomoc či radu vždy, když potřebujete.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3