epojisteni logo

Zanzibar tvoří dva ostrovy, rozkládající se na východ od Afrického pobřeží. Tyto ostrovy jsou velmi hustě osídleny především místními obyvateli, avšak v podstatě celoročně volí Zanzibar za cíl své dovolené desítky tisíc turistů. Ostrovy jsou z 99% obývány muslimy a tato kultura se mohutně projevuje na zdejším způsobu života. Zanzibar proto volí jako turistickou destinaci především ti, kteří chtějí poznávat nové kultury. Voda je tu křišťálově čistá a na plážích si zde budete připadat jako v ráji. Velkým tahákem Zanzibaru je také rodiště Freddieho Mercuryho, takzvané Kamenné město. Jeho úzké uličky a nevšední atmosféru si zamilujete.

Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.


Důležité informace před cestou

Než se vydáte užívat si krásy Zanzibaru a jeho pláží, nezapomeňte se pojistit. Cestovní pojištění stojí jen několik desítek či stovek korun a pokryje za vás výdaje až do několika milionů. To se vám bude hodit především v případě nutnosti lékařského ošetření, protože zdravotní péče je na Zanzibaru velmi drahá a i banální ošetření odřenin či pohmožděnin vás může vyjít na stovky tisíc korun. U složitějších zákroků, jako například sádrování zlomené ruky, se může vyšplhat klidně k milionu.

Pojistěte se!

Díky možnostem sjednat si cestovní pojištění přes internet zvládnete vše z pohodlí domova, nebo i několik desítek minut před odletem. Stačí použít náš srovnávač pojištění, vybrat si takové, které se vám bude na cestu nejvíce hodit a zaplatit jej online. Vše je otázka několika kliknutí!

  • ošetření

  • hospitalizaci

  •  nezbytné léky

  • léčbu

  • nutné převozy

  • repatriaci

  • převoz tělesných ostatkůTo však není vše. Vybírat si můžete z několika variant pojistných limitů a zároveň si k základnímu baličku můžete sjednat další připojištění. Mezi nejvíce využívané patři připojištění úrazu, připojištění ztráty zavazadel, připojištění odpovědnosti a také připojištění storna zájezdu.

Kromě toho jsou součástí pojištění také asistenční služby, které Vám poskytnou pomoc či radu vždy, když potřebujete.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.