Cestovní pojištění do Zambie

Cestovní pojištění Zambie

Zambie je vnitrozemní stát v Africe. Turisté sem proto nevyrážejí kvůli slunným plážím ale hlavně za poznáváním Afriky takové, jaká je. Zambie je stále ještě rozvojovou zemí. Místní obyvatelé, skládající se v naprosté většině z příslušníků původních afrických kmenů, zde volí spíše tradiční způsob života. Nenarazíte tu proto na velká města ani metropole, o to více však oceníte zdejší přírodu. Nejslavnějším tahákem jsou zde fascinující Viktoriiny vodopády řeky Zambezi. Nachází se zde také množství přírodních parků a safari s volně se prohánějícími zebrami, žirafami a samozřejmě i lvi.

Spočítat
cestovní pojištění

Důležité informace před cestou

Zambie je sice krásná svou přírodou a zvířaty, avšak je zde velké riziko nemocí a zažívacích potíží. Stejně jako v každé Africké zemi i v Zambii je odborná lékařská péče neuvěřitelně drahá. I ty nejjednodušší zákroky zde vycházejí na stovky tisíc korun a v případě nutné hospitalizace se náklady mohou vyšplhat až k několika milionům. Bez vhodného pojištění budete vše muset zaplatit z vlastní kapsy. Proč něco takového riskovat, když cestovní pojištění stojí maximálně několik málo stovek korun?

Pojistěte se!

Cestovní pojištění si dnes můžete sjednat v několika málo minutách z pohodlí domova nebo i pár minut před odletem na letišti. Stačí použít náš srovnávač pojištění a vybrat si cestovní pojištění, které vám bude vyhovovat. Pak stačí zaplatit online a jste pojištěni. K cestovnímu pojištění si můžete ještě sjednat doplňkové pojištění, jako například pojištění ztráty zavazadel. Pokud by vám ukradli zavazadlo nebo se třeba ztratilo na letišti, pojišťovna vám proplatí hodnotu obsahu zavazadla.

  •  ošetření
  •  hospitalizaci
  •  nezbytné léky
  •  léčbu
  •  nutné převozy
  •  repatriaci
  •  převoz tělesných ostatků

To však není vše. Vybírat si můžete z několika variant pojistných limitů a zároveň si k základnímu baličku můžete sjednat další připojištění. Mezi nejvíce využívané patři připojištění úrazu, připojištění ztráty zavazadel, připojištění odpovědnosti a také připojištění storna zájezdu.

Kromě toho jsou součástí pojištění také asistenční služby, které Vám poskytnou pomoc či radu vždy, když potřebujete.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2