Cestovní pojištění do Tanzánie

Cestovní pojištění Tanzánie

Tanzanie je stát ležící na východě Afriky a je mezi turisty velmi oblíben kvůli fantastickým přírodním rezervacím a safari, kde můžete obdivovat zebry, buvoly, žirafy nebo třeba lvy ve svém přirozeném prostředí. Tanzanie je velmi členitá a rozmanitá, terén zde skokově přechází z travnatých ploch do vysokých hornatých výšin a teplota se zde může za několik desítek minut změnit i o desítky stupňů. Občasné přívalové deště zajišťují Tanzanii bohatou faunu. Kromě toho je Tanzanie rájem milovníků historie – nalézají se zde velké archeologické sítě s vykopávkami, přibližující počátky lidstva.

Spočítat
cestovní pojištění

Důležité informace před cestou

Všechny země Afriky představují pro turisty určité nebezpečí, protože nejsou zvyklí na místní jídlo, vodu a hmyz, který může přenášet různé nemoci. V Africe je jakákoliv lékařská péče velmi drahá a i to nejzákladnější ošetření se může vyšplhat na stovky tisíc korun, vážnější případy jako zlomeniny pak i na miliony. Sjednáním cestovního pojištění bude pojišťovna krýt tyto výdaje a vy nebudete muset splácet vysoké částky ze svého.

Pojistěte se!

Použijte náš srovnávač pojištění a srovnejte si nabídku všech pojišťoven. Stačí si vybrat pojištění, které vám nejvíce vyhovuje a vše vyřídíte online. Cestovní pojištění stojí jen pár desítek korun, dražší pak pár stovek a kryje výdaje až do několika milionů korun. Pojistit se je tedy nejen výhodné, ale zajistí vám také klid na cestách.

  •  ošetření
  •  hospitalizaci
  •  nezbytné léky
  •  léčbu
  •  nutné převozy
  •  repatriaci
  •  převoz tělesných ostatků

To však není vše. Vybírat si můžete z několika variant pojistných limitů a zároveň si k základnímu baličku můžete sjednat další připojištění. Mezi nejvíce využívané patři připojištění úrazu, připojištění ztráty zavazadel, připojištění odpovědnosti a také připojištění storna zájezdu.

Kromě toho jsou součástí pojištění také asistenční služby, které Vám poskytnou pomoc či radu vždy, když potřebujete.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3