epojisteni logo

Cestovní pojištění do Stockholmu

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Stockholm je hlavní město Švédského království a patří k nejznámějším a nejoblíbenějším městům severní Evropy. Stockholm leží na břehu Baltského moře a nachází se na čtrnácti ostrovech, které jsou propojené mosty. Zajisté Vám to připomíná jiné evropské město, a právě proto je Stockholm označován jako “Benátky Severu”. Celé město je protkáno sítí mostů a vodních kanálů, které městu dodávají opravdovou romantickou atmosféru.


Ve Stockholmu je možné spatřit zajímavou historickou i moderní architekturu. Město je tvořeno starou čtvrtí, kterou reprezentuje Gamla Stan, a novou částí, kde se nachází například sportovní hala Globen. Najdete zde samozřejmě také řadu divadel, galerií a muzeí, z nichž nejznámější je Vasovo muzeum, ve kterém se nachází loď ze 17. století. Kromě možností, jak strávit aktivní dovolenou, zde také najdete mnoho parků a pláží, kde je možné nerušeně a v klidu posedět.

Nejlevnější cestovní pojištění do Stockholmu

Severské země jsou velmi populární, protože jejich kultura a podnebí je od té naší značně odlišná. Nachází se zde veliká moderní města, jako je například právě Stockholm, tak i divoká příroda. Ať už plánujete městskou či naopak “přírodní” dovolenou, pak byste neměli v žádném případě zapomenout také na kvalitní cestovní pojištění, které si snadno uzavřete na www.epojisteni.cz.


Domníváte se, že cestovní pojištění je zbytečné? Pak činíte velikou chybu. Jak se říká, neštěstí nechodí pouze po horách. Stačí bolavý zub či menší úraz a náklady za ošetření a léčbu může vyjít i na desítky tisíc korun. Což teprve v případě vážnějších úrazů či nemocí. Cestovní pojištění Vám však poskytne dostatečnou finanční ochranu na všech Vašich cestách.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.