epojisteni logo

Cestovní pojištění Severní Irsko

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Cestovní pojištění do Severního Irska

Irsko


Severní Irsko patří k zemím s kouzelnou stálezelenou přírodou. Pokud vám učarovaly scenérie skalnatých pobřeží a zarostlých zelených kopců, pak je Severní Irsko správnou volbou. Než však vyrazíte za dobrodružstvím, nezapomeňte si sjednat správné cestovní pojištění.

Cestujeme do Severního Irska

Severní Irsko je součástí Spojeného království Velké Británie a Severního Irska a rozkládá se na severovýchodě ostrova Irsko. Severnímu Irsku se někdy nepřesně přezdívá Ulster. Hlavní chloubou Severního Irska jsou bohaté přírodní krásy, skalnaté pobřeží, pastviny a louky. Zem není hustě osídlená, a tak na turisty čekají nevšední zážitky. Úžasné jsou také hrady a kláštery. A pokud vás příroda a historické památky omrzí, můžete se podívat například do hlavního města Belfastu za kulturou a zábavou.


Věděli jste, že...

V rámci cestovního pojištění si můžete kromě krytí léčebných výloh pojistit i zpoždění letu či ztrátu zavazadla.

Cestovní pojištění a zdravotní péče v Severním Irsku

Severní Irsko patří mezi vyspělé evropské země, které mají kvalitní zdravotní péči zajištěnou v osídlených částech země. Je nutno zdůraznit osídlené, protože velkou část země tvoří rozsáhlé louky a pastviny. Většina obyvatelstva žije ve městech a obcích. Jak místní obyvatelstvo, tak i turisté mohou využít zdravotní péči ve státních či soukromých zařízení. S cestovním pojištěním není nutné hledat státní zařízení, pojišťovna za vás zaplatí léčbu do výše sjednaného pojistného limitu kdekoliv.

severní

Cestovní pojištění do Severního Irska

Chystáte se strávit letošní dovolenou v Severním Irsku? Nezapomeňte si přibalit cestovní pojištění pro sebe a případně i pro celou rodinu. Rodinné cestovní pojištění vychází vždy levněji, než pojištění sjednané pro každého člena rodiny zvlášť. Cestovní pojištění se primárně vztahuje na krytí nákladů léčby úrazu či nemoci až do výše sjednaného pojistného limitu. Součástí by měla být i repatriace.

Doporučuje se uzavřít si cestovní pojištění rozšířené o další typy připojištění. Mezi nejdůležitější patří pojištění odpovědnost. To se vztahuje na škody, které způsobíte vy nebo jiný člen rodiny či domácí mazlíček na majetku či zdraví jiné osoby. Užitečné je také úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění auta na cestách, pojištění jízdních kol či veterinární léčby.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.