Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Cestovní pojištění Severní Irsko

Cestovní pojištění Severní Irsko

Cestovní pojištění do Severního Irska

Irsko

Severní Irsko patří k zemím s kouzelnou stálezelenou přírodou. Pokud vám učarovaly scenérie skalnatých pobřeží a zarostlých zelených kopců, pak je Severní Irsko správnou volbou. Než však vyrazíte za dobrodružstvím, nezapomeňte si sjednat správné cestovní pojištění.

Cestujeme do Severního Irska

Severní Irsko je součástí Spojeného království Velké Británie a Severního Irska a rozkládá se na severovýchodě ostrova Irsko. Severnímu Irsku se někdy nepřesně přezdívá Ulster. Hlavní chloubou Severního Irska jsou bohaté přírodní krásy, skalnaté pobřeží, pastviny a louky. Zem není hustě osídlená, a tak na turisty čekají nevšední zážitky. Úžasné jsou také hrady a kláštery. A pokud vás příroda a historické památky omrzí, můžete se podívat například do hlavního města Belfastu za kulturou a zábavou.

Spočítat
cestovní pojištění

Cestovní pojištění a zdravotní péče v Severním Irsku

Severní Irsko patří mezi vyspělé evropské země, které mají kvalitní zdravotní péči zajištěnou v osídlených částech země. Je nutno zdůraznit osídlené, protože velkou část země tvoří rozsáhlé louky a pastviny. Většina obyvatelstva žije ve městech a obcích. Jak místní obyvatelstvo, tak i turisté mohou využít zdravotní péči ve státních či soukromých zařízení. S cestovním pojištěním není nutné hledat státní zařízení, pojišťovna za vás zaplatí léčbu do výše sjednaného pojistného limitu kdekoliv.

severní

Cestovní pojištění do Severního Irska

Chystáte se strávit letošní dovolenou v Severním Irsku? Nezapomeňte si přibalit cestovní pojištění pro sebe a případně i pro celou rodinu. Rodinné cestovní pojištění vychází vždy levněji, než pojištění sjednané pro každého člena rodiny zvlášť. Cestovní pojištění se primárně vztahuje na krytí nákladů léčby úrazu či nemoci až do výše sjednaného pojistného limitu. Součástí by měla být i repatriace.

Doporučuje se uzavřít si cestovní pojištění rozšířené o další typy připojištění. Mezi nejdůležitější patří pojištění odpovědnost. To se vztahuje na škody, které způsobíte vy nebo jiný člen rodiny či domácí mazlíček na majetku či zdraví jiné osoby. Užitečné je také úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění auta na cestách, pojištění jízdních kol či veterinární léčby.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2