epojisteni logo

Cestovní pojištění do Sardinie

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Druhým největším ostrovem ve Středozemním moři je po Sicílii další italský ostrov Sardinie, které leží téměř na polovině cesty mezi Itálií a Afrikou. Jedná se o specifickou oblast, které se vyznačuje tím, že zde najdete nejen pláže, ale také hory a lesy. I přes to, že se jedná o velmi atraktivní místo, patří Sardinie k nejchudším oblastem v celé Itálii. Kromě turismu jsou lidé na Sardinii živi z rybářské produkce a těžbě nerostů. Obyvatelé vnitrozemí se dokonce živí pastevectvím.


A možná právě díky tomu, že se jedná o chudou oblast, jsou místní lidé přátelští a k turistům se vždy chovají milé a pohostinně. Nejsou však nijak vtíraví, jako to v některých jiných turistických destinacích bývá. Sardinie je vhodná pro ty, kteří nevyhledávají velká hotelová střediska, ale spíše menší apartmány podél pobřeží. Kromě apartmánů je v Sardinii stále modernější tzv. agroturistika. Turisté jsou ubytování přímo na farmě místních obyvatel, a tak mohou lépe poznat místní kultur, lidi i například jídlo a pití.


Sardinie je také proslulým místem pro potápění. Zdejší podmořský svět je tu totiž skutečně bohatý. Krásné jsou i místní pláže a malé zátoky, které často připomínají ostrovy v Karibiku.

Nejlevnější cestovní pojištění do Sardinie

Základem bezpečného a pohodového cestování je příprava. O vybrané zemi je vhodné si zjistit co nejvíce informací a podle toho si zabalit potřebné věci. Další by mělo následovat cestovní pojištění, díky kterému budete mít vždy zajištěnou a zaplacenou odpovídající zdravotní péči, pokud na dovolené onemocníte nebo se Vám stane úraz. Kromě toho může cestovní pojištěné zahrnovat nejen úhradu léčebných výloh, ale také zavazadla či storno zájezdu.


Cestovní pojištění si můžete sjednat i na poslední chvíli. Není totiž nutné chodit na pobočku, ale pojištění si mnohem snáze a rychleji sjednáte online na stránkách www.epojisteni.cz. Zde si navíc porovnáte více nabídek najednou a sjednáte si tak nejvýhodnější cestovní pojištění právě pro Vás.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.