epojisteni logo

Cestovní pojištění na Rhodos

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Rhodos je jedním z oblíbených řeckých ostrovů, který ročně navštíví tisíce turistů lačnících po “ostrově věčného slunce”. Rhodos se totiž může pochlubit 300 slunečnými dny v roce. Kromě toho se jedná o velmi pestrý a celoročně rozkvetlý a úrodný ostrov, který se kromě příznivého počasí, krásné přírody pyšní také nádhernými písčitými plážemi a průzračně modrým mořem.


Na své si přijdou všichni cestovatelé, ať už se jedná o aktivní sportovce, turisty, milovníky starověkých památek či “plážové povaleče”. Právě ti by neměli zapomenout navštívit Tsambiku - nejkrásnější pláž na ostrově a záliv Kalithea, kde je údajně nejkrásnější koupání. Západní část ostrova je díky příznivým povětrnostním podmínkám oblíbená hlavně mezi windsurfaři.


Navštívit zdejší města by měli všichni a to zejména díky mnoha antickým stavbám, které zde stojí stovky let. Na Rhodu se nachází tzv. Rhódský kolos, jeden ze sedmi divů světa. Jedná se o bronzovou sochu, která je vysoká 32 metrů. Nejvýznamnějším městem je hlavní město ostrova Rhodos, jehož dominantou je Staré město obehnané středověkými hradbami. Z ostatních letovisek bychom neměli opominout zmínit Kalthos, Kolymbii či Lindos.

Nejlevnější cestovní pojištění na Rhodos

Každý cestovatel miluje poklidné a pohodové cestování bez nepříjemných událostí. Těm však nelze vždy zabránit. A právě proto je důležité cestovní pojištění. Cestovní pojištění dnes nabízí všechny české pojišťovny, z jejichž nabídek si velmi snadno vyberete tu nejvýhodnější na stránkách ePojisteni.cz. Nabídky si jednoduše porovnáte online, aniž byste museli obcházet jednotlivé pobočky.


A k čemu je vlastně cestovní pojištění užitečné? S cestovním pojištěním, které mimochodem stojí denně jen pár korun, získáte finanční jistotu pro případy nemocí či úrazů. Cestovní pojištění kryje lékařské ošetření včetně všech nákladů, jako jsou léky, převozy, hospitalizace, zákroky či repatriaci. K základnímu balíčku si navíc můžete sjednat další doplňková připojištění, která Vaši pojistnou ochranu zvýší a rozšíří o další rizika.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.