epojisteni logo

Cestovní pojištění do Osla

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Hlavní město Norska Oslo patří k největším hlavním městům v Evropě. Leží na břehu Oslofjordu a ve zdejším přístavu kotví mezinárodní obchodní lodě, které pokračují do Dánska či Německa. V Oslu je možné vidět nejen zajímavé památky, ale také řadu muzeí a moderních staveb.


Za historickou dominantu města považují místní pevnost a zámek Akershus, který se tyčí na skále nad městem. Uvnitř pevnosti jsou umístěná historická děla. Každý den před královským palácem probíhá střídání stráží. V Oslu sídlí také Národní galerií, která obsahuje díla slavných norských i světových umělců (Rembrandt, Monet, Matiss, Caravaggio a další). Z dalších místních muzeí je zajímavé Námořní muzeum s polárními loděmi, které používal Roal Amundsen či muzeum na ostrově Bygdo.

Nejlevnější cestovní pojištění do Osla

Cestování do zahraničí má svá rizika, před kterými je nutné se chránit. A k tomu slouží cestovní pojištění, které Vám za pár korun poskytne potřebnou finanční ochranu. Ať už se Vám na Vašich cestách přihodí cokoliv, s cestovním pojištěním se nemusíte obávat, že na to nebudete mít.


I menší ošetření stojí v zahraničí tisíce korun, které byste bez cestovního pojištění museli uhradit z vlastní kapsy. Cestovní pojištění hradí ošetření, léčbu, léky, hospitalizaci i repatriaci. Pokud si navíc připojistíte úraz, storno zájezdu či cestovní zavazadla, bude Vaše pojistná ochrana ještě vyšší. Na stránkách www.epojisteni.cz si porovnejte nabídky od více pojišťoven a nejlepší nabídku si uzavřete online.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.