epojisteni logo

Cestovní pojištění na Olympskou riviéru

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Pod horou Olymp, která je úzce spjata se vznikem řecké mytologie, se nachází populární turistické letovisko Olympská riviéra. Leží v oblasti severovýchodní pevninské části Řecka a turisty toto místo láká nejen na bájný Olymp, ale také na nedotčenou přírodu a nekonečné písečné pláže.


Hora Olymp má dokonce dva vrcholy, které leží ve výšce 2 917 metrů a 2 911 metrů nad mořem. Ještě v létě je a vrcholcích vidět sněhovou čepici. Vrcholy i celé okolí jsou považovány za národní park a jsou součástí památek UNESCO. Turisté jistě ocení velké množství stezek s různou náročností.


Olympská riviéra však nejsou pouze hory, ale také desítky kilometrů dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Zdejší pláže jsou skutečně čisté a každoročně získávají tzv. Modrou vlajku EU. Z nejoblíbenějších letovisek je třeba zmínit Paralio, Nei Pori, Dion, Messagalu či Leptokariu. Mohutný hrad Platamon najdete v letovisku Platamonas a na své návštěvě nezapomeňte na magnetickou horu Lifidru, kde vše funguje opačně. Pro náročné je určená návštěva hlavního města Athény.

Porovnání cestovního pojištění online na Olympskou riviéru

Čeká Vás brzká cesta do zahraničí a míříte právě na Olympskou riviéru? Pak Vám přejeme krásnou cestu a spousty nezapomenutelných zážitků. Zároveň bychom Vám chtěli připomenout význam cestovního pojištění, bez kterého byste na cesty vyrážet neměli. S cestovním pojištěním totiž získáte opravdovou finanční jistotu pro případy náhlého onemocnění či úrazu.


Z cestovního pojištění jsou kryty veškeré náklady na léčbu nemoci či úrazu. To se tedy týká léků, zákroků, převozů, hospitalizace i repatriace. Důležité jsou také asistenční služby a možnost sjednání různých typů připojištění, jejichž nabídka je odlišná dle pojišťoven. Možnost porovnání cestovního pojištění online najdete na stránkách ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.