epojisteni logo

Cestovní pojištění do Nice

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Město Nice leží mezi městy Cannes a Monako a je centrem regionu Provence-Alpes-Cote-d´Azur a je jedním z nejvyhledávanějších míst na Azurovém pobřeží. Svědčí o tom návštěva čtyř milionů turistů každý rok. Město Nice je známé nejen díky památkám, krásným plážím, ale také díky automobilovému okruhu Circuit Nice, na kterém se jezdí závody již od roku 1932.


V Nice panuje celoroční příznivé klima, které se vyznačuje menšími srážkami od září do března a letními teplotami okolo 30 stupňů Celsia. Lidé sem proto jezdí zejména za mořem a odpočinkem. Po večerech se poté prochází městem, které je plné historických památek, a také se zde konají nejrůznější festivaly a kulturní akce. Mezi hlavní památky města patří zámek a pevnost Mont Alban, katedrála Notre-Dame de Nice či palác Rusca. Za návštěvu také stojí královská observatoři stojící na vrcholku Mont Gros.

Nejlevnější cestovní pojištění do Nice

Cestování do zahraničí bez sjednaného cestovního pojištění je riziko, které by si neměl dovolit žádný cestovatel. A je jedno, zda se věnujete běžné turistice a městským památkám, nebo sportovním aktivitám. Cestovní pojištění Vám totiž zajistí dostatečnou finanční oporu při nejrůznějších událostí, které mohou ohrozit Vaše zdraví.


Cestovní pojištění kryje veškeré nutné náklady, které jsou spojené s ošetřením a léčbou. To tedy znamená léky a případně i nutnou hospitalizace a převozy. Navíc je možné si k cestovnímu pojištění sjednat další připojištění, které mohou zvýšit pojistnou ochranu zdraví, ale i majetku. Pojistit si tak můžete například svá cestovní zavazadla proti riziku zničení, ztráty i krádeže. Aktuální nabídku cestovního pojištění najdete na www.epojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.