Cestovní pojištění do Namibie

Cestovní pojištění Namibie

Namibie se rozkládá na jihu Afriky a jde o dříve Evropany kolonizovaný stát. Na Namibii je zajímavý vysoký počet typicky německé architektury konce 19. století, kterou sem přivezli právě němečtí osadníci. Němčina je zde také jeden z poměrně běžně používaných jazyků. Evropské vlivy se zde mísí s tradiční africkou kulturou, což má za následek zajímavý kontrast, který však funguje a dotváří celkovou atmosféru Namibie. Je zde také velmi malý počet obyvatel – pouze dva na jeden čtvereční kilometr a tím se tento stát řadí k těm nejméně osídleným na světě.

Spočítat
cestovní pojištění

Důležité informace před cestou

Namibie je sice překrásná země, ale na turisty zde čekají nástrahy v podobě úrazů a nemocí, hlavně malárie. Lékařská peče je zde (stejně jako ve všech zemích Afriky) velmi drahá a i nejzákladnější ošetření odřenin zde vyjde na stovky tisíc korun, zlomeniny pak i na miliony korun! Přitom s pojištěním v ceně pár stovek se nemusíte bát, že byste museli tyto závratné částky splácet ze svého – pojišťovna totiž uhradí i milionové nutné výdaje.

Pojistěte se!

Díky našemu srovnávači pojištění si do několika minut zjistíte nejvýhodnější nabídku cestovního pojištění a vyberete si takové, které vám bude nejvíce vyhovovat. Navíc si můžete k cestovnímu pojištění zvolit i doplňková pojištění – například takové, které kryje ztrátu zavazadel. To se hodí hlavně při chaosu na letišti, kdy vám může zavazadla někdo odcizit, nebo se ztratí.

  •  ošetření
  •  hospitalizaci
  •  nezbytné léky
  •  léčbu
  •  nutné převozy
  •  repatriaci
  •  převoz tělesných ostatků

To však není vše. Vybírat si můžete z několika variant pojistných limitů a zároveň si k základnímu baličku můžete sjednat další připojištění. Mezi nejvíce využívané patři připojištění úrazu, připojištění ztráty zavazadel, připojištění odpovědnosti a také připojištění storna zájezdu.

Kromě toho jsou součástí pojištění také asistenční služby, které Vám poskytnou pomoc či radu vždy, když potřebujete.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3