epojisteni logo

Cestovní pojištění do Moskvy

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Hlavním městem Ruska je Moskva, která je také zároveň ekonomickým, kulturním a duchovním centrem země. Žije zde více než 10 milionů obyvatel a Moskva je tak i největším ruským městem. Místní obyvatelé ji velmi rádi nazývají “třetím Římem”, “matičkou Moskvou” či “srdcem Ruska”. Moskvá je známá díky neuvěřitelným rozdílům, které zde panují. Na jedné straně zde stojí zářící zlaté chrámy, kláštery a impozantní aristokratické domy. Na straně druhé zde můžete spatřit nevzhledné a šedivé socialistické stavby a panelákové sídliště. A to vše v kombinaci s moderními obchodními centry a luxusními hotely tvoří skutečně pestré město.


Hlavní památkou je pestrobarevný chrám Vasilije Blaženého ze 16. století, který stojí na Rudém náměstí, které patří k největším náměstím na světě. V Moskvě se také nachází pevnost Kreml, královský a vládní palác, který je zčásti veřejnosti nepřístupný. Nejstarší stavbou ve městě je Fasetový palác z roku 1491. Devítí pozlacenýmikupolemiy se chlubí Chrám Zvěstování Panny Marie.

Nejlevnější cestovní pojištění do Moskvy

Rozhodli jste se navštívit jedno z nejzajímavějších měst na světě? Pak nezapomeňte, že na svých cestách byste se měli cítit bezpečně. A k tomu Vám pomůže kvalitní cestovní pojištění, které si během pár minut sjednáte na stránkách www.epojisteni.cz. Pokud se domníváte, že cestovní pojištění je k ničemu, pak se velmi mýlíte.


U nás je lékařské péče de facto zadarmo. To však neplatí pro okolní země. Zde si musíte jakékoliv ošetření či léčbu zaplatit ze své kapsy a to se může pohybovat v desítkách až stovkách tisíc korun. A právě proto je lepší sjednat si cestovní pojištění za pár korun a mít tak jistotu, že v případě úrazu či nemoci máte lékařskou péči zaplacenou.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.