epojisteni logo

Cestovní pojištění do Marrákeše

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Město Marrákeš je jedením ze čtyř královských měst v Maroku a je znám pod označením “Červená perla jihu”. Svou atmosférou připomíná pohádku tisíce a jedné noc. Marrakéš se nachází se v centru Maroka a chlubí se bohatou a dlouholetou historií, o čemž svědčí velké množství historických památek a staveb. Marrákeš byl dlouhá staletí metropolí říše a významným obchodním místem. Pravě zde se protínaly obchodní stezky na cestách do vnitrozemí Afriky a zdejším městem procházely dávné obchodní karavany.


Mezi hlavní historické památky patří zejména mešita Koutoubia, která má téměř 80 metrů vysoký minaret. Na hlavním náměstí Djemaa-el Fna se každý večer koná mystické divadlo a scházejí se zde zaklínači hadů, kejklíři, vyprávěči i břišní tanečnice. Turisté toto představení zbožňují. Více než 60 příslušníků královské dynastie je pochováno v hojně navštěvovaném mauzoleu Tombaux Saadiens. Ve skvělém stavu se dochoval také palác el-Bahia, v němž žil vezír Ba Ahmed a jeho sto manželek.

Nejlevnější cestovní pojištění do Marrákeše

Zbožňovali jste jako dětí příběhy Šeherezády, a i proto jste se rozhodli navštívit pohádkové město Marrákeš? Vaše vysněná dovolená bude určitě plná nezapomenutelných zážitků. Chcete-li mí záruku klidné a pohodové dovolené, pak si nezapomeňte sjednat kvalitní cestovní pojištění. Cestovní pojištění sice nezabrání nepříjemným událostem, ale poskytne Vám dostatečnou finanční jistotu na Vašich cestách.


A k čemu cestovní pojištění vlastně slouží? Z cestovního pojištění je krytá veškerá lékařská péče v případě náhlého onemocnění či úrazu. V rámci pojištění je zahrnuto lékařské ošetření, nutná léčba. lékařské zákroky (operace), léky, hospitalizace, převozy a repatriace. V případě zájmu o širší pojistnou ochranu si můžete sjednat připojištění dle nabídky pojišťovny. Samozřejmou součástí jsou také asistenční služby. Nabídku cestovního pojištění a možnost online porovnání více nabídek najdete na ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.