epojisteni logo

Cestovní pojištění na Mallorcu

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Španělský ostrov Mallorca je největším z Baleárských ostrovů. Turisté jej znají jako ostrov citrónovníků, pomerančovníků a palem a hlavním lákadly jsou krásná příroda, kulturní dědictví a samozřejmě příznivé podnebí. Slunce zde svítí a hřeje více než 300 dní v roce a stejně tak příznivé podmínky slibuje i moře.


Mallorca má velmi různorodou a rozmanitou přírodu. Zatímco na severozápadním pobřeží jsou vidět skalnatá pobřeží a borovicové lesy, na opačné straně se nachází pozvolna se svažující písečné pláže, romantické zátoky a všude na ostrově je možné spatřit rozsáhlé sady olivovníků, fíkovníků či mandloní.


Na své si tedy na Mallorce přijdou milovníci odpočinku na pláži, ale i aktivní sportovci. Pro děti i dospělé jsou tu vodní parky a zábavní centra. Máte rádi rušný noční život? Pak je pro Vás Mallorca to pravé. V místních letoviscích najdete řadu barů, restaurací, klubů i diskoték. Mallorca je ostrov, na který rozhodně nezapomenete.

Porovnání cestovního pojištění online na Mallorcu

Cestování za sluníčkem a teplem Češi doslova milují. Jelikož nemáme moře ani tak příznivé teplotní podmínky, musíme za nimi občas vyrazit. Cestování však není pouze radost a spousty zážitků. Někdy nás také mohou potkat nepříjemnosti v podobě nemoci či úrazů. A na tyto případy je rozhodně dobré být připravený a mít uzavřené cestovní pojištění.


Cestovní pojištění by vždy mělo odpovídat typu dovolené a její náplni. Aktivní sportovci budou vyžadovat odlišné cestovní pojištění než běžní turisté, kteří si vystačí se základní nabídkou. A proč je vlastně cestovní pojištění nutné? Lékařské ošetření v zahraničí je neskutečně drahé, a zaplatit je z vlastní kapsy může být tak otázkou zadlužení na několik let. Proto je lepší mít sjednané cestovní pojištění za pár desítek korun a mít tak zajištěnou a zaplacenou odpovídající péči. Výhodné cestovní pojištění najdete na ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.