epojisteni logo

Cestovní pojištění do Madridu

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Hlavním městem Španělska je Madrid, které je zároveň největším městem v zemi. Nachází se v samotném centru země a žije zde více než 3,3 milionu obyvatel. Madrid je považován za politické, ekonomické a kulturní centrum Španělska. Pro turisty je zajímavé díky bohaté historii, architektonickým památkám i rušnému kulturnímu a společenskému životu.


Madrid je rušné a aktivní město, kde si na své přijdou milovníci památek i ti, kteří dávají přednost nočnímu životu. Centrem města je madridské náměstí Plaza Mayor, kde se nachází útulné kavárničky a restaurace. Významnou památkou je také palác Palacio real a zapomenout byste neměli na hlavní ulici Grand Via. V Madridu se nachází tři hlavní muzea, která obsahují sbírky ze všech historických období včetně současnosti. Hlavní výhodou je možnost vstupu do muzea Prada zdarma vždy večer po 18. hodině. Zajímavým místem je také nádraží Atocha, v jehož centru se nachází tropická zahrada s vodními želvami.

Nejlevnější cestovní pojištění do Madridu

Chcete si opravdu užít prodloužený víkend či dovolenou v Madridu? Nezapomeňte na cestovní pojištění. Náklady Vám zvýší pouze o pár desítek korun, ale přitom získáte finanční zajištění v případě nemoci či úrazu. A pokud si sjednáte patřičné připojištění, budou chráněna také Vaše zavazadla či peníze vložené do zájezdu přes cestovní kancelář.


Co vše takové cestovní pojištění zahrnuje? Cestovní pojištění se vztahuje na léčbu a ošetření v zahraničí. Kromě základního ošetření zahrnuje také potřebné léky, nutnou hospitalizaci a převoz a v nejhorším případě také převoz ostatků do ČR. Součástí cestovního pojištění jsou také asistenční služby, které Vám v případě nutnosti poskytnou radu.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.