epojisteni logo

Cestovní pojištění do Los Angeles

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Los Angeles je po New Yorku druhé největší město Spojených států amerických a velmi často se používá pouze zkratka L.A. Los Angeles se nachází na západě Spojených států v Kalifornii a je považováno za metropolitní centrum. Na rozdíl od New Yorku jsou zde především nízké domy a pár mrakodrapů, z nichž nejvyšší je US Library Tower, bylo postaveno pouze v části Downtown.


Los Angeles je hlavním ekonomickým, průmyslovým, výrobním, obchodním, kulturním a zábavním centrem v Kalifornii. Město Los Angeles také proslulo díky filmovému průmyslu, který zde reprezentuje Holywood. Stejně jako v mnoha velkých amerických městech zde žije multikulturní obyvatelstvo. Mezi hlavní lákadla patří například Hollywood, Chinese a Egyptian theather, luxusní hotel Roosvelt, nebezpečná čtvrť Watts (centrum losangeleských gangů), čtvrť Beverly Hills, stadion Rosebowl, Manhattan a Long Beach.

Nejlevnější cestovní pojištění do L.A.

Cestujete do Ameriky a plánujete mimo jiné také navštívit Los Angeles? Pak Vám přejeme šťastnou cestu bez nehod. Pro jistotu však mějte sjednané kvalitní cestovní pojištění. Ať už se Vám přihodí cokoliv, díky cestovnímu pojištění budete dostatečně finančně zajištění. Léčba v zahraničí a zejména mimo Evropu je velmi drahá.


Na stránkách www.epojisteni.cz najdete pravidelně aktualizovanou nabídku cestovního pojištění od více českých pojišťoven. Porovnejte si více nabídek a zjistěte, která z pojišťoven Vám nabídne nejvýhodnější cestovní pojištění za nejlepší cenu. Vítěznou nabídku si snadno uzavřete online.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.