epojisteni logo

Cestovní pojištění na Lanzarote

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Lanzarote je jedním z ostrovů náležících do Kanárského souostroví. Nachází se zde úchvatná krajina v podobě písčitých pláží, modrého moře a vulkanické krajiny. Lanazarote je opravdu neobyčejným ostrovem, který patří mezi tzv. biosferické rezervace UNESCO.


Na Lanzarote se totiž nachází více než 300 sopek, z nichž poslední byla aktivní v roce 1824. Stále však existují sopky, které vykazují aktivní činnost (např. Montaňas del Fuego neboli Ohnivé hory). Právě oblast Ohnivé hory byla prohlášená národním parkem. Většinu ostrova pokrývá úrodná tmavá vulkanická půda, na níž místní pěstují vinnou révu a rajčata.


K hlavním turistickým letoviskům na ostrově patří Puerto del Carmen, Playa Blanca či Costa Tequise. Costa Tequise je dílem významného umělce a architekta Césara Manriqueho, který si ostrov Lanzarot oblíbil a dlouhá léta zde žil. Ty nejkrásnější pláže se však nachází v chráněné části ostrova Playas de Papagayo. Za návštěvu určitě stojí také hlavní město Arrecife, kam Vás doveze pravidelný linkový autobus.

Nejlevnější cestovní pojištění na Lanzarote

Kanárské ostrovy se vyznačují příznivými klimatickými podmínkami po celý rok, a proto jsou ostrovy oblíbené i mezi českými turisty. Ti sem jezdí za odpočinkem i aktivní dovolenou. Ať už na své dovolené odpočíváte nebo se věnujete například vodním sportům či turistice, nikdy nezapomeňte na cestovní pojištění, které Vám poskytne finanční zajištění pro všechny případy.


Cestovní pojištění je vlastně pojištěním Vašeho zdraví. V případě či úrazu pokryje lékařskou péči až do výše zvoleného pojistného limitu a to se týká základního ošetření, všech lékařských úkonů (např. operace), léku, hospitalizace, převozu a repatriace. V případě sjednaného připojištění se cestovní pojištění může vztahovat i na Vaše zavazadle. Vše o cestovním pojištění zjistíte na stránkách ePojisteni.cz.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.